Skip to content Skip to footer

Beaulis’ten yılbaşı makyajına özel ışıldayan seri

Gratis’in sevilen markası Beaulis, yılbaşına özel sunduğu makyaj serisi ile yeni yıl ışıltısını makyaj çantalarına taşıyor. Yılbaşı gecesinin ışıltısını yakalayacak Beaulis yılbaşı serisi, makyajın olmazsa olmazlarını bir arada sunuyor. Sınırlı sayıda üretilen Beaulis yılbaşı serisi Gratislerde satışa sunuluyor.

Gratis, yılbaşı gecesi ışıltıları ile dikkat çekecek bir makyaj yapmak isteyenler için Beaulis markasının yılbaşı koleksiyonunu satışa sundu. Beaulis’in özel yılbaşı koleksiyonu, allıktan aydınlatıcıya, far paletinden eyelinere, pudradan ruja kadar makyajın olmazsa olmazlarını bir arada sunuyor. Yalnızca Gratis mağazalarında bulunan Beaulis yılbaşı özel ürünleri yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak isteyenleri bekliyor.

Beaulis’in yılbaşı serisinde yer alan ürünler şöyle;

Beaulis Blissmate Işıltılı Allık

2 renk seçeneği bulunan Beaulis Blissmate Işıltılı Allık, hafif yapısı ve özel formülü sayesinde yanaklarda kolayca dağılarak gündüzden geceye kusursuz bir makyaj tamamlayıcısı oluyor. Cilde doğal bir renk katan ve aynı zamanda parlak bir görünüm sunan Beaulis Blissmate Işıltılı Allık, 159 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Starry Shine Aydınlatıcı

Cildi aydınlatırken aynı zamanda canlı ve ışıltılı görünmesini sağlayan Beaulis Starry Shine Aydınlatıcı, ciltte gün boyu kalıcılık sağlıyor. Işıltılı 2 farklı renk tonu ile yüzde vurgulamak istenen noktaların daha belirgin görünmesini sağlayan Beaulis Starry Shine Aydınlatıcı, 159 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Sparkling Star Far Paleti

Her zevke hitap eden ve birbiri ile uyumlu renk tonlarını bir arada sunan Beaulis Sparkling Star Far Paleti, göz makyajını ışıltılı ve dikkat çekici bir hale getiriyor. 5 farklı renk seçeneği bulunan ve hem gece hem gündüz makyajları için ideal olan Beaulis Sparkling Star Far Paleti, 329 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Elegant Liner Eyeliner

Kirpik çizgisi boyunca mat ve istenilen kalınlıkta çizgiler oluşturulmasına yardımcı olan Beaulis Elegant Liner Eyeliner, göz makyajının tamamlayıcısı oluyor. Çabuk kuruyan yapısı sayesinde tüm gün kalıcılık sağlayan Beaulis Elegant Liner Eyeliner, 179 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Elegant Liner Lipstick

Yoğun pigmentli formülü sayesinde dudaklarda istenilen rengin pürüzsüz bir şekilde görünmesini sağlayan Beaulis Elegant Liner Lipstick, ciltte parlak bir görünüm sağlıyor. Dudaklarda uzun süre kalıcılık sağlayan Beaulis Elegant Liner Lipstick, 179 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Stay Charming Pudra

Cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşması için cilt kusurlarını örtmeye yardımcı olan Beaulis Stay Charming Pudra, ciltte parlak ve canlı bir görünüm sağlıyor. Cilt tonunu dengeleyen ve uzun süre kalıcılık sağlayan Beaulis Stay Charming Pudra, 159 TL’den satışa sunuluyor.