Skip to content Skip to footer

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üreticisi Kervan Gıda, Bebeto markasıyla birbirinden leziz yeni ürünlerini tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor. 85 ülkeye ihracat gerçekleştiren Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören Bebeto markası, yeni ürünü Rainbow Peelers ile yeni lezzetlere açık olanları renkli dünyasına davet ediyor. Birbirine sarılı bir yapıda olan Bebeto Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla farklı bir deneyim sunuyor.

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto Rainbow Peelers ile 4 farklı lezzet bir arada
Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.