Skip to content Skip to footer

Bee Beauty çift fazlı yüz serumları ile cildin gençlik enerjisi ortaya çıkıyor

Gratis’in saç, vücut ve cilt bakım ürünleri ile beğeni toplayan Bee Beauty markası, cildi olumsuz çevre faktörlerinden koruyan ve yaşlanma karşıtı olan çift fazlı yüz serumlarını kendine güzel bakmayı sevenlerin beğenisine sunuyor.

Her cilt tipine özel ürünler sunan Bee Beauty, daha genç görünümlü bir cilde sahip olmak isteyenler için çift fazlı kırışıklık ve yaşlanma karşıtı yeni yüz serumlarını tüketicilerinin beğenisine sundu. Bee Beauty’nin her cildin ihtiyacına uygun olan yeni çift fazlı yüz serumları, cildin nemlenmesine, cilt tonunun eşitlenmesine ve kırışık oluşumunun önlenmesine yardımcı oluyor. Su ve yağ bazlı iki ayrı fazın birleştirilmesiyle oluşan Bee Beauty serum arasında; mavi ışık korumalı yüz serumu, yaşlanma karşıtı yüz serumu ve besleyici yüz serumu bulunuyor.

Bee Beauty Mavi Işık Korumalı Yüz Serumu

Gün içerisinde maruz kalınan mavi ışığın cilt üzerindeki olumsuz etkilerine karşı koruma sağlayan Mavi Işık Korumalı Yüz Serumu, cilt tonunu eşitlemeye, cildin nemlendirilmesine ve beslenmesine yardımcı oluyor. Cildi mavi ışıktan koruduğu için yaşlanma karşıtı etkiye sahip olan yüz serumu, daha pürüzsüz, parlak ve canlı bir cilt görünümü elde edilmesini sağlıyor. Mavi Işık Korumalı Yüz Serumu, 220 TL’den satışa sunuluyor.

Bee Beauty Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Yüz Serumu

Zamanla değişen cilt ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Yüz Serumu, cilt yapısını güçlendirmeye yardımcı oluyor. Yorgunluk ve stresle ortaya çıkan yaşlanma belirtilerine karşı etkili olan yüz serumu, cildin nemlenmesine ve kırışıklıkların oluşumunun önlenmesine destek oluyor.  Daha yenilenmiş ve enerjik bir cilt görünümü sağlayan Bee Beauty Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Yüz Serumu, 220 TL’den satışa sunuluyor.

Bee Beauty Besleyici Yüz Serumu

Gün boyu maruz kalınan çevresel faktörler için özel olarak geliştirilen Besleyici Yüz Serumu, yoğun besleyiciliği sayesinde hem cildin nem ihtiyacını karşılıyor hem de cildi pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor. Özenle seçilmiş zengin içeriği sayesinde cilt nemini uzun süre koruyan besleyici yüz serumu, cildin yenilenmiş ve daha genç görünmesini sağlıyor. Cildi canlandıran ve parlaklığını arttıran Bee Beauty Besleyici Yüz Serumu, 220 TL’den satışa sunuluyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel