Skip to content Skip to footer

Bee Beauty’den Anneler Günü’ne özel şık ve kalıcı kokular

Bee Beauty’nin Anneler Günü’ne özel ve sınırlı sayıda çıkardığı yeni parfüm çeşitleri tüm Gratis mağazalarında yerini aldı.

Bee Beauty, Anneler Günü’nü unutulmaz kılmak için 4 farklı özel parfüm çıkardı. Her biri özenle sadece Anneler Günü için hazırlanmış olan Bee Beauty parfümler, şık şişe tasarımları ve eşsiz kokularıyla Anneler Günü için hediye arayışında olanlara ideal bir seçenek oluyor.

Bee Beauty’nin Anneler Günü özel parfüm çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Bee Beauty Twilight Violet EDT: Çiçek ve meyve notalarından oluşan parfüm, uzun süren kalıcılığıyla ciltte tatlı bir his bırakıyor.

Bee Beauty Golden Jaure EDT: Çiçeksi ve odunsu notaların mükemmel kombinasyonu ile oluşturulan parfüm, feminenliği en somut haliyle hissettiriyor.

Bee Beauty Rose Bouquet EDT: Lavanta, mandalina, yasemin, portakal çiçeği ve vanilya ile zenginleştirilmiş parfüm, güçlü ve sıra dışı bir koku arayanların tercihi oluyor.

Bee Beauty Mint Whisper EDT: Bergamot, ananas, limon, müge çiçeği, menekşe, gül, amber, misk ve yeşil çayın eşsiz kombinasyonu oluşturulan parfüm, tatlı bir koku arayışında olanlar için ideal bir seçenek oluyor.

Anneler Günü’nde, annelere hediye almak isteyenler için Bee Beauty’nin özel parfüm çeşitleri 159 TL fiyatlarıyla tüm Gratis mağazalarında tüketici ile buluşuyor.