Skip to content Skip to footer

Bee Beauty’den yeni yıla özel yılbaşı hediyeleri

Gratis’in saç, vücut ve cilt bakım ürünleri ile beğeni toplayan Bee Beauty markası, yaklaşan yılbaşı için hazırladığı özel hediye setlerini satışa sundu.

Gratis’in özellikle ürünlerinin kokuları ile dikkat çeken Bee Beauty markası, yeni yılda sevdiklerine bakım hediye etmek isteyenlere dopdolu setler ve ürünler sunuyor. Bee Beauty, yılbaşına özel olarak saç bakımından el bakımına, cilt bakımından vücut bakımına kadar hazırladığı 6 farklı hediye setini satışa sundu.  Bee Beauty’nin renkli ambalaj tasarımlarına sahip yılbaşı setleri yeni yıl hediyesi arayanları Gratis mağazalarında bekliyor.

Bee Beauty’nin yeni yıl hediye setleri arasında; Festival yüz maskesi seti, Pure Wishes el krem seti, Orion dudak bakım seti, el kremi ve lip balm ikili set, Allure saç bakım seti ve Warm&Cozy banyo seti bulunuyor.

Bee Beauty Festival Yüz Maskesi Seti

Before Make Up Işıltı Verici Kağıt Maske, During Party Aydınlatıcı Maske, After Party Gece Maskesi olmak üzere üç adet kağıt maskeden oluşuyor.  Bee Beauty Festival Yüz Maskesi Seti, 77 TL’den satışa sunuluyor.

Pure Wishes El Kremi Seti

Soğuk havada kuruyan ve çatlayan elleri nemlendirmek için E vitamini içerikli iki farklı el kreminden oluşuyor. Pure Wishes El Kremi Seti, 160 TL’den satışa sunuluyor.

Orion Dudak Bakım Seti

Vişne kokulu dudak nemlendiricisi, çilek kokulu dudak peelingi ve vanilya kokulu dudak maskesi olmak üzere üç farklı üründen oluşuyor. Soğuk havada çatlayan dudakların bakımı için tasarlanan Orion Dudak Bakım Seti, 160 TL’den satışa sunuluyor.

El Kremi ve Lip Balm İkili Set

Kış soğuğunda çatlayan elleri ve dudakları nemlendiren el kremi ve lip balmdan oluşuyor.  Kendine özgü vanilya kokusu ve zengin içeriği ile cildi nemlendirirken aynı zamanda korunmasına yardımcı olan El Kremi ve Lip Balm İkili Set, 180 TL’den satışa sunuluyor.

Allure Saç Bakım Seti

Sıvı saç kremi ve saç parfümünden oluşuyor. Beyaz çiçekler kokulu saç parfümü ve sıvı saç kremi ile saçı nemlendiren ve yumuşamasına yardımcı olan Allure Saç Bakım Seti, 150 TL’den satışa sunuluyor.

Warm&Cozy Banyo Seti

İki ayrı kokuya sahip klasik beyaz sabundan oluşuyor. Kokularıyla banyo keyfini arttıracak Warm&Cozy Banyo Seti, 75 TL’den satışa sunuluyor.