Skip to content Skip to footer

Bella Maison, en güzel bayram sofralarına eşlik ediyor

Evleri güzelleştirerek dünyayı güzelleştirme mottosuyla, tüm koleksiyon tasarımlarını dünya dekorasyon trendlerine göre şık ve modern çizgilerle şekillendiren Bella Maison’la, bu bayram sofralarda kutlayacak çok şey var!
Paylaşmayı ve birlik olmayı hatırlatan bayramlarda özlem giderilir, sevgi tazelenir, birlikte bir bayram daha görmenin mutluluğuna varılır. Bayram coşkusunu en ince detayına kadar hissettiren sofralar ise, bu mutluluğu görsel bir şölenle taçlandırır.

Mix&Match konseptine uygun birçok sofra ürünüyle, bayram sofrası dekorasyonunda fark yaratmak isteyenler için özel seçenekler sunan Bella Maison, günün hangi saati olursa olsun sıcak bir bayram günü, sofralarda şenlik havası estiriyor.

Bella Maison’un, sanatsal bir dünyaya davetkar bir duruşla tasarladığı Glinda porselen 4’lü servis tabakları, kontrast renklerin yanı sıra tasarımda tek taraflı kullanılan hardal ve mavi renkleriyle, Mix&Match konseptini coşku dolu bayram sofralarında gözler önüne seriyor. Geleneksellikten vazgeçmeyen ve sofralarında şıklığı, zarafeti ve aynı zamanda sadeliği gizli bir ihtişam çerçevesinde sunmayı sevenler içinse Bella Maison’un Opal porselen 24 parça 6 kişilik yemek takımı ideal bir seçenek olacak.

Bella Maison’un Glinda ve Opal porselen takımları hem elde hem de bulaşık makinesinde güvenle yıkanabilir. Fırın ve mikrodalgada kullanılabilir.