Skip to content Skip to footer

Bella Maison Misa enerjik sabahların yeni kaynağı olacak

“Güzel ev” kavramına yeni bir soluk getiren Bella Maison’un 2022-23 sonbahar-kış sezonu için tasarladığı Misa Nevresim Seti, mandala desenlerinin enerjisini yatak odalarına taşıyacak. Mor ve beyazın ahengine, mandala desenlerinin yön verdiği set, en enerjik sabahların yeni kaynağı olacak. 

Bella Maison’un yatak odalarının enerjisini artırmak için farklı kültürlerden ilhamla tasarladığı, Misa Nevresim Seti, aynı anda görme, hissetme gibi birçok duyguyu harekete geçirecek. Mor zemin üzerine beyaz mandala motiflerinin işlendiği set, spiritüel desenlerin öncülüğünde yeni öğretilerin de rehberi olacak. Tibet ve Hindistanlı rahiplerin kum ve taş gibi malzemelerle yaptığı mandalalardan ilhamla tasarlanan nevresim seti, sakladığı enerjisiyle dingin uykuların önünü açacak.

Her desende ayrı bir hikaye ve spiritüel yolculuğa çıkaracak 

Yüzde 100 pamuk 57 tel ranforce kumaştan üretilen set, hava aldırıcı özelliği sayesinde konforlu bir uyku sunacak. Rengi ve desenleri ile yatak odalarının dekorasyonunun odağına dönüşecek. Her desende ayrı bir hikaye ve spiritüel yolculuğa çıkaracak set, yumuşak dokusuyla dokunma duyusuna da hitap edecek.

3 farklı seçenek ile herkesin ihtiyacına çözüm 

Pamuğun yüksek ısı tutuculuğuyla birleşen set, en soğuk kış günlerinde sıcak uykulara zemin hazırlayacak. 1 adet nevresim, 2 adet yastık kılıfından oluşan set, tek, çift ve king size olmak üzere 3 farklı seçeneğiyle herkesin ihtiyacına çözüm sunacak. Çamaşır makinesi ya da elde yıkanabilen set, nevresim setlerinin tüm zorluklarını da ortandan kaldıracak.

Bella Maison Misa enerjik sabahların yeni kaynağı olacak - Perakende.org