Skip to content Skip to footer

Bella Maison, Tacikistan ve Fas’ta açtığı yeni mağazalarıyla büyümeye devam ediyor

Türkiye’nin genç ve dinamik ev tekstil ve dekorasyon markası Bella Maison, Nisan ayı itibariyle yurt dışı yatırımlarına yenilerini ekledi. Tacikistan’ın başkenti Duşanbe’de açtığı yeni mağazasının yanı sıra Fas’taki mağaza sayısını ikiye çıkaran Bella Maison, global arenada da büyümesini sürdürüyor.

Tüm hayatı sığdırdığımız evleri güzelleştirerek dünyayı güzelleştirme yolculuğuna hız kesmeden devam eden Bella Maison, Duşanbe “Aini Bulvarı”nda konumlanan 98m2’lik yeni mağazasında, sofra ve yatak odası başta olmak üzere; ev dekorasyonu, banyo, kozmetik ve bebek odası tekstil ve aksesuarları kategorilerinde, evine değer veren, modayı yakından takip eden dekorasyon tutkunlarına güzel bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Fas’ın hareketli ekonomi merkezi Kazablanka’nın kalbinde ikinci mağazasının da açılışını tamamlayan Bella Maison, uluslararası başarılarına bir yenisini ekliyor. 200 m2’lik yeni mağaza, Kazablanka’nın en yeni alışveriş noktalarından biri olan, hem yerel halkı hem de turistleri, çeşitli restoran ve eğlence seçenekleriyle kucaklayan “Aeria Mall’da yer alıyor.

Doğru strateji ve yatırımlarla hem Türkiye’de hem de globalde online ve offline tüm satış kanallarını hızla genişlettiklerini belirten Bella Maison CEO’su Muhammed Tan; “Bizim için 2023 yılı hızlı ve istikrarlı bir şekilde başladı. Bella Maison olarak bugün, Cezayir’de 4, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2, Özbekistan, Fas, Katar, Libya ve Türkmenistan’da birer mağazamızla hizmet veriyoruz. Nisan ayı içinde Tacikistan’da ilk mağazamızı, Fas’ta ise ikinci mağazamızı açarak, bu sayıyı 13’ye çıkarmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Önümüzdeki süreçte hedeflerimiz, yapmak istediklerimiz ve gideceğimiz çok yolumuz var. Ar-Ge yatırımlarımız ve ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden, özgün tasarımlı koleksiyonlarımızla, 2023 yıl sonuna kadar 15 ülkede 25 mağazayla yer almayı hedefliyoruz.” dedi.

Firma Sayfasina Git 1

Bella Maison, Tacikistan ve Fas’ta açtığı yeni mağazalarıyla büyümeye devam ediyor - Perakende.org