Skip to content Skip to footer

Bella Maison, yeni “Marin Koleksiyonu” Serin bir sahil ruhundan ilham alıyor

Tüm koleksiyon tasarımlarını dünya dekorasyon trendlerine göre şık ve modern çizgilerle şekillendiren Bella Maison, evleri güzelleştirirken dünyayı güzelleştirmeye devam ediyor. Markanın yeni “Marin Koleksiyonu”, sahil ruhunu evinde yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

Mevsimler birbirini kovalarken, hayallerimizden geriye kalan hep yaz oluyor. Yaz aylarının dekorasyondaki en güzel yansıması ise Marin teması. Bir tarafınız kumsalda, öteki yanınız denizin tam ortasında seyir halinde.

Bu moda ve dekorasyon eğiliminin ayrılmaz üçlüsü, kırmızının sıcak tonları, koyu lacivert ve tabii ki yazın ana rengi beyazdır. Marin temasını yaşamak için teknenizin olması şart değil, ev dekorasyonlarınızda yapacağınız küçük dokunuşlara yaşam alanlarınızda biraz deniz havasını getirmeniz mümkün.

Yelkenler fora! Sahilden denize açılıyoruz.

Mavinin tüm tonlarını kullanmaktan çekinmeyen ve mercan kırmızısının Marin etkisini pekiştirdiği bu yeni koleksiyonuyla Bella Maison, denizciliğe dair her detayı dekorasyon dünyasına katıyor. Balık desenli tabaklardan el baskısı servislere, plaj havlularından abajur ve saksılara kadar evin farklı köşelerinde kullanılabilecek ürün grubunu içinde barındıran yeni koleksiyon, yaşadığınız mekana canlılık ve samimiyet katacak.   

Marin denildiğinde aklımıza gelen ilk şey deniz ve kum ise, Bella Maison’un Mix&Match akımını destekleyen tasarımlarını kullanmak, dekorasyonda sizi bir adım öne çıkaracak. Mavinin her tonunu bejle karıştırarak, dekorasyonu natürel ahşap görünümlü ürünlerle birleştirmek, kalın ya da ince çizgileri tasarıma eklemek Marin stiliyle uyumlu olacaktır.

En belirgin Marin detaylarından olan lacivert-beyaz enine çizgili desenler, ip ve halat organizer’lar, makrome duvar süsleri Bella Maison’un yeni koleksiyonundaki yerini aldı. Amaç; şehirden uzak, dinlendirici ve su öğesini en iyi şekilde yansıtan mekanlar yaratmak olursa, mutlaka taş renkleri ve keten dokuları da dekorasyona katılmalı.