Skip to content Skip to footer

Beta Tea’dan çevre dostu ve sağlıklı Baby Shower hediyesi

Wellness Tea Focus ve Care ile lezzetli çay keyfi sunuyor

Günümüzde giderek yaygınlaşan Baby Shower etkinlikleri, yeni bir hayatın başlangıcını kutlamada önemli bir rol oynuyor. Anne ve baba adaylarının, yakınlarıyla birlikte bebeğin cinsiyetini öğrenmek ve bu mutlu haberi sevdiklerine duyurmanın heyecanını paylaşmak için düzenlenen etkinlik, sıcak ve samimi bir atmosfere imza atıyor. Türkiye’nin yenilikçi çay markası Beta Tea, Wellness Tea serisinde yer alan Focus ve Care müslin torba çayları ile hem şık hem de çevreye duyarlı bir Baby Shower hediye alternatifi sunuyor.

Bebek bekleyen aileler için sadece hediyelerin verildiği bir gün değil, aynı zamanda sevgi, destek ve mutluluk dolu anıların biriktirildiği özel bir etkinlik olan Baby Shower, renkli balonlar, ışıltılı süslemeler ve neşeli müziklerle hem anne hem de baba adayları için büyük bir önem taşıyor. Çay içme alışkanlığını özel bir deneyime dönüştüren Beta Gıda, Baby Shower’in ruhunu yansıtan, usta ellerde tek tek işlenen müslin torbalar ile tasarlanan Welness Tea Koleksiyonu’nda bulunan Focus ve Care çayları ile Baby Shower kutlamalarına fark katıyor.

Hem çevre dostu hem de sağlıklı bir çay keyfi sunuyor

Çayın sağlık üzerindeki olumlu etkilerinden yola çıkarak geliştirilen Wellness Koleksiyonu’nda bulunan FOCUS ve CARE doğadan gelen şifa dolu bitkiler, özel meyve taneleri ve en kaliteli çay yapraklarının harmanından oluşuyor. Beyaz Çay, Gül Yaprağı, Aroma Vericiler (Krema, Gül) harmanıyla hazırlanan CARE, içsel dengeyi bulmaya yardımcı olurken, Darjeling Çayı ve Siyah Çaydan elde edilen FOCUS ise zihinsel berraklığa adım atmayı ve odaklanmayı sağlıyor.

Bu özel lezzeti değerli kılan en önemli etkenlerden biri ise yüzde yüz pamuk ipliklerinden dokunan müslin torbaların içerisinde paketlenmesi. Çevreye duyarlı ve tamamen çözünebilir nitelikte oluşuyla, hem çevre dostu hem de sağlıklı bir çay keyfi sağlayan yüzde yüz pamuk müslin torbalar, piramit şeklindeki özel tasarımı sayesinde çay yapraklarının serbestçe genişlemesine ve süzülmesine olanak sağlayarak çay yapraklarına mükemmel demlenme olanağı sağlıyor. Ayrıca, demlenen çayı daha fazla litre ederek bardakta tortu bırakmasına engel olan müslin torbalar, pürüzsüz demi ile yüksek standartlarda bir çay keyfi sunuyor.