Skip to content Skip to footer

Beta Tea’den doğayla dost bir koleksiyon Beta Tea Wellness

Beta Tea, yüzde 100 pamuk içeriğine sahip müslin torbalarla sunulan Beta Tea Wellness koleksiyonu ile tüm çay severleri doğal bir çay deneyimine davet ediyor.

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak ve tüketim kaynaklarında oluşabilecek eksikliği önlemek amacıyla dünya genelinde gerçekleştirdiği sürdürülebilirlik çalışmalarına Türkiye’deki fabrikaları ile destek veren Beta Tea, doğada tamamen çözülebilen müslin torbalar içerisinde paketlenen yeni çay koleksiyonunu tüketicilerin beğenisine sundu. Usta ellerde tek tek el isçiliğiyle üretilen Beta Tea Wellness koleksiyonu, doğanın sunduğu şifa dolu bitkilerden, özel meyve tanelerinden ve en kaliteli çay yapraklarından elde edilen harmanlardan oluşuyor.

Beta Tea Wellness koleksiyonu sadece ürünlerin kalitesi ve lezzeti ile değil, aynı zamanda doğanın sunduğu güzellikleri korumak adına her adımda benimsediği doğayla uyumlu ve çevreye duyarlı yaklaşımı ile de adından söz ettiriyor. Yüzde 100 pamuk müslin torbalar, piramit seklindeki özel tasarımı ile çay yapraklarının serbestçe genişlemesine ve süzülmesine olanak tanırken çay yapraklarına mükemmel bir demlenme olanağı sağlıyor. Müslin torbalar ayrıca demlenen çayı daha fazla filtre ederek bardakta tortu bırakmasına engel oluyor, pürüzsüz demi ile yüksek standartlarda bir çay keyfi sunuyor.

Çevreyle dost şekilde üretilen bu koleksiyon doğanın korunmasına destek verirken çay severlere de eşsiz aromaları keşfetme imkanı sunuyor. Koleksiyonun içerisinde yer alan her bir ürün farklı bir moda hitap ediyor.

Ayrıca, Beta Wellness Koleksiyonu, doğayı ve klasik çay lezzetlerini sevenler için de özel bir sürpriz sunuyor. English Breakfast, Green Tea ve Earl Grey gibi klasik tatlar, artık müslin bezin doğallığıyla buluşarak satışa sunuluyor.