Skip to content Skip to footer

Beylikdüzü Migros AVM’de aşkını ilan etmeye hazır mısın?

14 Şubat, belki de dünya üzerinde kutlanan en romantik günlerden biri. Beylikdüzü Migros AVM, çiftlerin birbirlerine olan sevgilerini ve aşklarını ifade ettiği bu güne özel bir aşk tüneli hazırladı. Sevgililer, eşler, nişanlılar 2-14 Şubat tarihleri arasında birbirlerine olan hislerini kalp şeklindeki kâğıtlar üzerinde kelimelere dökerek aşklarını ilan edebilecek.

Hem keyifli alışverişin hem de eğlenceli aktivitelerin merkezi Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel çiftlere aşklarını ilan edebilecekleri romantik bir aşk tüneli hazırladı.

AVM’nin zemin katında 2-14 Şubat tarihleri arasında kurulacak Aşk Tüneli’nde ziyaretçiler hislerini, duygularını ve aşklarını kalp şeklindeki kâğıtlara dökerek tünele asabilecekler. Çiftler, güçlü hisleriyle yazdıkları notları aşk tüneline asarak birbirlerine olan sevgisini dile getirmekte çekinenlere de ilham olabilecek.

Beylikdüzü Migros AVM ayrıca Sevgililer Günü’ne özel sosyal medya hesabından bir de yarışma düzenliyor. AVM’yi sosyal medya üzerinden takip eden bir şanslı takipçisi, Pırlantalı Gümüş Kalp Kolye kazanacak. Yarışmayla ilgili detaylar Beylikdüzü Migros AVM’nin Instagram sayfasından takip edilebilecek.

Firma Sayfasina Git