Skip to content Skip to footer

Beymen ile unutulmaz Anneler Günü

Hayata bakış açımızı şekillendirirken, tarzımıza dair ilk ilham kaynaklarımız arasında yer alan annelerimiz için eşsiz Anneler Günü hediyeleri bu yıl da Beymen’de sizleri bekliyor. “Annemden Copy-Paste” sloganıyla Beymen, en özel hediye seçenekleri ve keyifli deneyimler ile Anneler Günü’nü unutulmaz kılmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en iyi markalarını bir araya getiren Beymen’in yeni sezon koleksiyonları, Beymen Beauty’nin zengin güzellik ve bakım seçenekleri, Beymen Home’un kullanışlı ve fark yaratan ürünleri bu yıl da annelerin tarzını tamamlamaya hazırlanıyor. Beymen, bu yıl da Anneler Günü’nde en özel hediye seçenekleriyle alışverişin öncü adresi olmayı sürdürüyor.

29 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında seçili Beymen’lerde cilt bakımı hizmeti başta olmak üzere Beymen Beauty’nin fark yaratan uygulamaları anneleri bekliyor. Ayrıca 4 – 5 Mayıs ve 11 – 12 Mayıs hafta sonlarında ise seçili Beymen’lerde Anneler Günü alışverişleriniz için kişiselleştirme hizmeti, workshop’lar ve sevilen markaların aktivasyonları yer alacak.

Anneler Günü’nde tüm annelerin kalbine dokunacak hediye seçenekleri ve keyifli deneyimler için Beymen’leri ve Beymen.com’u ziyaret edebilirsiniz.