Skip to content Skip to footer

B&G STORE, mağazalarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor

Mağazalarındaki farklı dekorasyonuyla dikkat çeken B&G STORE, geniş marka ve model yelpazesi ile çocuk modasının öncüsü olmaya devam ediyor. B&G STORE şimdi de Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da ilk mağazasını açtı.

Türkiye’de 2000 yılında Seyidullah Nebati tarafından kurulan B&G STORE markası mağazalarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Türkiye çapında 42, yurtdışında ise Rusya başta olmak üzere Bulgaristan ve Azerbaycan’da bulunan 4 mağazası ile toplamda 46 mağazaya sahip.

2009 Aralık ayında Yemen’de, 2011’in ilk aylarında Lübnan ve Mısır’da mağaza açacak olan B&G STORE; franchise anlaşmalarını tamamladıklarını, hedeflerinin yoğun talep gördükleri tüm Ortadoğu ülkelerinde mağaza açarak müşterileriyle buluşmak olduğunu belirttiler.

İçinde barındırdığı Dünyaca ünlü çocuk giyim markaları Patrizia Pepe, Bikkembergs ve Baby Graziella ile Dünya ile aynı anda çocuklarımıza son trendleri mağazalarında sunan B&G STORE, yerli markaları Riccione, Nebbati bb, Tyess ve First Line ile de çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.