Skip to content Skip to footer

BigChefs yeni şubesiyle Palladium AVM’de

Türkiye’nin önde gelen cafe/brasserie zincir markası BigChefs, büyümeye devam ediyor.  Yeni şubesini Ataşehir bölgesinin cazibe merkezi Palladium Ataşehir AVM’de açan marka,  zengin seçeneklerden oluşan sabah kahvaltılarından en keyifli öğle yemeklerine, akşamüzeri buluşmalarından enfes akşam yemeklerine kadar günün her saatinde misafirlerine özel bir deneyim alanı sunuyor. 

Yurt içi ve yurt dışı faaliyetleriyle büyüme hızını kesmeyen BigChefs, yeni şubesini Ataşehir bölgesinin cazibe merkezi Palladium Ataşehir AVM’de açtı. Lezzetin ve yepyeni deneyimlerin buluşma noktası BigChefs, misafirperver hizmet anlayışıyla ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Palladium Ataşehir AVM ziyaretçileriyle de buluşacak.

Palladium Ataşehir AVM’nin üçüncü katında yer alan BigChefs, 240 kişilik oturma kapasitesiyle hem açık hem de kapalı alanında misafirlerini ağırlıyor. BigChefs, sabah kahvaltısından öğle yemeğine, akşam üstü atıştırmalarından akşam yemeğine kadar günün her öğününde misafirlerini özel bir menüyle buluşturuyor. Her tabakta değişime, dönüşüme ve yeniliğe yer veren, yüzyıllık yerel tarifleri dünya mutfağından lezzetlerle bir araya getiren restoran; tariflerinde kullandığı sebzelerin kabuğu, sapı ya da uygun görülen kısımlarını yemeklerini lezzetlendirmek için sebze, kemik ve et suyunun yapımında kullanarak, daha azıyla daha fazlası felsefesini sahiplenerek sürdürülebilirliğe tam destek diyor.

Yeni tatlar keşfetmeye meraklı olanlara birbirinden leziz alternatifler sunan BigChefs’in Palladium Ataşehir AVM şubesindeki menüsünde misafirleri mevsimlik salatalardan dolu dolu kaselere, iştah açıcı burgerlerden çeşit çeşit pizzalara, enfes makarnalardan et ve balık çeşitlerine, tatlılardan BigChefs imzalı özel ürünlerden oluşan zengin bir menü karşılıyor. BigChefs, mutfağında  her  sezon   Anadolu’nun  dört  bir   yanından yerel  lezzetleri,  yüzyıllık   tarifleri  ve  unutulmaz hikâyeleriyle  öne   çıkan  şehirleri  ağırlıyor. Bu   sezon değerli  gastronomi  şehirlerimizden olan ve  bizi   biz  yapan  tarifleriyle  damaklarda iz bırakan  Adana’yı mutfağında misafir eden BigChefs, bu  kadim tatlara şeflerinin dokunuşlarıyla  hayat veriyor.

BigChefs yeni şubesiyle Palladium AVM’de - Perakende.org