Skip to content Skip to footer

Bilkent Center’a bir ödül daha

Bilkent Center 2023 International Business Awards®’ta Altın Stevie ödülü kazandı

Düzenlediği etkinlikler ile Ankara’nın sosyal yaşamında fark yaratan Bilkent Center AVM, Ankara Kahve Festivali ile 2023 International Business Awards®’ta Altın Stevie Ödülü kazandı.

Mimarisi, bünyesinde bulunan markaları ve gastronomi merkezi Bilkent Station ile fark yaratan Bilkent Center kazandığı yeni bir uluslararası ödülle adından övgüyle söz ettirmeye devam ediyor. 3.700’den fazla şirketin aday olarak katıldığı dünyanın önde gelen iş ödüllerinden The Stevie Awards bünyesinde düzenlenen yarışmada “Sanat, Eğlence ve Genel Etkinlik – En İyi Festival” kategorisinde Bilkent Center Altın Stevie Ödülü kazandı. Tepe Emlak Yatırım Genel Müdürü Deniz Bozan, 230’dan fazla jürinin ortalama puanları ile belirlenen ödül hakkında uluslararası arenada bir ödül daha kazanmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. Hermes Creative Awards 2023’te, Ankara Kahve Festivali ile “En İyi Tematik Festival”, “Etkinlik Pazarlaması” ve “Özel Etkinlik” kategorilerinde platin ödül kazandıklarına da vurgu yapan Bozan “Ankara’ya büyük değer katan Bilkent Center olarak bir yaşam merkezi olmaya, sanata ve sanatçıya önem vermeye, festivalden sergiye, konserden tiyatroya sosyal hayatın her alanını bünyemizde birleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Bilkent Center AVM Müdürü Esat Aydın ise “Sadece alışveriş odaklı değil aynı zamanda sosyal ve kültürel faaliyetlerin de bulunduğu, ziyaretçilerin daha uzun zaman geçirecekleri bir yaşam merkezi olmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızın sonuçlarını uluslararası platformlarda aldığımız ödüller ile taçlandırmak büyük gurur kaynağı. Bilkent Center’da ziyaretçilerimizin keyifli vakit geçirecekleri sosyal aktiviteler yapmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

 

Bilkent Center’a bir ödül daha - Perakende.org