Skip to content Skip to footer

Bingo, tertemiz duygularla yeni reklam filmini gururla sunar

Eda, Hande ve Gizem’in pratik temizlik sırrı: Bingo yüzey temizlik havlusu

Türkiye’nin markası ve Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları’nın “Tertemiz duyguların sponsoru’’ olan Bingo, A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, A Milli Kadın Voleybol Takımı Oyuncuları Hande Baladın ve Gizem Örge’yi reklam filminde buluşturuyor. Milli sporcular, Bingo Yüzey Temizlik Havlusu ile pratik temizliğin püf noktalarını paylaşıyor.

Bingo’nun en yeni ürünü Bingo Yüzey Temizlik Havlusu için çekilen ilk reklam filmine Eda Erdem Dündar, Hande Baladın ve Gizem Örge eşlik ediyor. Reklam filmi, milli sporcuların antreman çıkışında ayna karşısında hazırlanmasıyla başlıyor.

Milli sporcular bir yandan hazırlanıp bir yandan da konuşurken kamera ise duşlardan gelen buharla kaplanan aynalara odaklanıyor. Tam bu anda milli sporcular arasında sadece Eda Erdem Dündar’ın aynasının buğulanmadığı fark ediliyor, milli sporcunun sırrının Bingo Yüzey Temizlik Havlusu olduğu ortaya çıkıyor.

Reklam filminde Bingo Yüzey Temizlik Havlusu’nun tüm yüzeyleri temizlemede etkili olduğu görülürken, izleyenler ise milli sporcuların da eğlenceli hallerine şahitlik ediyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel