Skip to content Skip to footer

Bingo’dan tertemiz duygularla yepyeni bir ürün

EDA, HANDE VE GİZEM’İN LEKELERE KARŞI ÇÖZÜMÜ: BİNGO BEYAZ SABUN GÜCÜNDE SIVI DETERJAN!

Türkiye’nin markası ve A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın resmi sponsoru olan Bingo, A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, A Milli Kadın Voleybol Takımı Oyuncuları Hande Baladın ve  Gizem Örge’yi bir araya getirdiği reklam filmi serisine devam ediyor. Milli sporcuların kutlama anına eşlik eden Bingo, yeni ürünü beyaz sabun gücünde sıvı deterjanı ile lekeleri tek yıkamada* söküp atıyor.

Bingo; yeni ürünü Bingo Beyaz Sabun Gücünde Sıvı Deterjan ile beyaz sabunun leke çıkarma gücünü, PRO ZYM Teknolojisinin doku, renk ve şekil koruması ile birleştiriyor. Bingo’nun en yeni ürünü Bingo Beyaz Sabun Gücünde Sıvı Deterjan için A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından  Eda Erdem Dündar, Hande Baladın ve Gizem Örge bir kez daha kamera karşısına geçti.

Reklam filminde, Kaptan Eda Erdem, takım arkadaşlarını “Şarkımızı başlatıyorum” diyerek Erik Dalı ile kutlamaya davet ediyor. Takım arkadaşı Hande Baladın kutlama için kesilen pastayı yanlışlıkla Gizem Örge’nin üstüne düşürüyor. Onlar bu duruma gülerken, Kaptan Eda Erdem olaya müdahale ediyor ve “E güldük, eğlendik şimdi de Bingo zamanı” diyerek, Yeni Beyaz Sabun Gücünde Bingo Sıvı Deterjanını yaşanan kazanın çözümü olduğunu gösteriyor.

Tertemiz duyguların sponsoru olarak A Milli Kadın Voleybol takımının her anında yanında olan Bingo’nun yeni reklam filminde, Bingo Beyaz Sabun Gücünde Sıvı Deterjanın lekeleri tek yıkamada* çıkardığına dikkat çekiliyor.

TBWA\Istanbul Reklam ajansı tarafından hazırlanan reklam filminin yönetmenliğini Bora Ozan üstlendi.

*40° C polycotton ve polyester kumaşlar üzerinde yapılan çikolata, salça, çay, kahve, kayısı suyu ve çimen leke çıkarma testine göre