Skip to content Skip to footer

Biosalt Yastık, kaya tuzu terapisini yatağınıza taşıyor

Türkiye’nin yeniliğe önem veren yatak üreticilerinden Bambi Yatak’ın hikayesi olan en güncel ürünü Biosalt Yastık, uyku konforunu Çankırı doğal kaya tuzunun doğallığıyla sağlıyor. Dünyanın en saf tuzları arasında gösterilen Çankırı doğal kaya tuzunun kullanıldığı Biosalt Yastık, vücuttan statik elektriği uzaklaştırarak uyku kalitesini artırıyor. İnsan vücudunun ihtiyacı olan 92 elementten 84’ünü dengeli bir şekilde içeren tuz, ortamla buluşturduğu negatif iyonlar sayesinde uyku anında nefes almayı da kolaylaştırıyor.

Bambi Yatak’ın Çankırı Tuz Mağarası’ndan çıkarılan doğal kaya tuzu ile geliştirdiği Biosalt Yastık, güne tam dinlenmiş olarak başlamanın imkanını sunuyor. Doğal minerallerle zenginleşmiş özelliği sayesinde sağlık açısından kıymetli Çankırı doğal kaya tuzu ile geliştirilen yastık, vücuttaki elektrolit seviyesini dengeliyor.

Uyku esnasında hücreleri harekete geçiriyor

Saf yapısı ve rafine olmamış özelliği sayesinde dünyanın en sağlıklı tuzu olarak kabul gören Çankırı doğal kaya tuzuyla geliştirilen Biosalt yastık, içerdiği minerallerin hücrelere girmesini hızlandırıyor. Biosalt yatakla birlikte kan dolaşımını uyarıp düzenleyen yastık, uyku esnasında hücreleri harekete geçirerek vücudu dinlendiriyor. Doğal yapısı sayesinde ortamdaki mevcut nemi çekerek toz, kil ve polenlerin oluşturduğu alerjilere karşı da etkili olan Biosalt, tüm cilt tipleri için uykuyu daha sağlıklı kılıyor. Yastığın antibakteriyel özelliği ise bakteri oluşumunu engelleyerek daha hijyenik bir yatak odası mümkün kılıyor.

Visco süngerin rahatlığıyla her yer eviniz

Visco süngerin özel olarak tasarlanmış, hava alabilen delikli yapısı sayesinde uykuda terlemeyi önleyen ve bakteri oluşumunu engellemeye yardımcı olan Biosalt Yastık, hijyen dolu bir uyku sunuyor. Katlanabilir elastik yapısı sayesinde her yere rahatlıkla taşınabilen yastık, evdeki uyku rahatlığını zaman ve mekandan bağımsız bir hale getiriyor.

Toksik mineraller ve indirgenmiş diğer tuzları vücuttan uzaklaştırıyor

Biosalt’ın içeriğindeki Çankırı doğal kaya tuzu, yaydığı negatif iyonlar sayesinde nehir ve deniz kenarlarında duyulan rahatlık hissini kullanıcısıyla buluşturuyor. Bu sayede vücutta biriken toksik mineralleri ve indirgenmiş diğer tuzların atılmasına yardımcı oluyor. Vücuttan statik elektriği uzaklaştırma ve bio-ritmin kurulmasını desteklemede etkin rol oynayan yastık, uyku düzeninin sağlanmasına yardımcı olurken güne daha dinlenmiş bir vücutla başlamayı mümkün kılıyor.

Biosalt Yastık, kaya tuzu terapisini yatağınıza taşıyor - Perakende.org