Skip to content Skip to footer

Birbirinden eğlenceli atölyeler ve etkinlikler şubat ayında Beylikdüzü Migros AVM’de

ECE Türkiye tarafından yönetilen Beylikdüzü Migros AVM, sömestir boyunca minik ziyaretçileri için çok özel etkinlikler hazırladı. 23 Ocak itibariyle renkli atölyelere ev sahipliği yapan Beylikdüzü Migros AVM, Ocak ayını 28-29 Ocak’ta geçekleşen ‘Bilim Gösterileri’ ile tamamladı. Beylikdüzü Migros AVM şubat ayında ise eğitici ve öğretici atölyelere devam edecek.

Keyifli alışverişin ve eğlenceli aktivitelerin merkezi Beylikdüzü’nün buluşma noktası Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, minik ziyaretçileri için çok renkli atölyeler ve bilim gösterileri hazırladı. Birbirinden keyifli, eğlenceli ve öğretici atölyelere ev sahipliği yapan Beylikdüzü Migros AVM, ilginç deneylerle minik ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı.

1675089468 migros s mestir bilim g sterileri afis1

Beylikdüzü Migros AVM, 28-29 Ocak tarihleri arasında AVM’nin eksi 1’inci katında Bilim Gösterileri etkinliğine ev sahipliği yaptı. Bilimin eğlenceli dünyasının kapılarını aralayan çocuklar hem eğlendi hem de öğrendi. İnteraktif bir şekilde gerçekleşen Bilim Gösterileri, minik ziyaretçilerde merak ve heyecan duygusunu uyandırırken aynı zamanda bilim sevgisini de aşıladı. Etkinlik, günde iki seans halinde gerçekleştirildi. 3 yaş üzerindeki çocukların katılabildiği Bilim Gösterisi, minik ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi gördü.

1675089406 migros s mestir at lyeler afis1

İLGİNÇ ATÖLYELERLE TATİLİN TADINI ÇIKARACAKLAR
Beylikdüzü Migros AVM’de 23 Ocak’ta başlayan birbirinden farklı eğitici ve öğretici çocuk atölyeleri ise 5 Şubat tarihine kadar devam edecek. Minik ziyaretçilerinin sömestir tatilinin son günlerini dolu dolu yaşamasına destek olacak Beylikdüzü Migros AVM’de çimlenme atölyesinden oobleck yapımına, zıp zıp top yapımından temizlik robotu yapımına kadar birçok ilginç atölye gerçekleşecek. Etkinlikler günde beş seans halinde ve ücretsiz olarak düzenlenecek.

Firma Sayfasina Git 1