Skip to content Skip to footer

Birbirinden şık anneler günü hediyeleri Doğtaş’ta

Şıklık, zarafet ve rahatlığın buluşma noktası Doğtaş, bu Anneler Günü’nde de annesini şımartmak ya da evine yeni bir dokunuş katmak isteyenler için birbirinden şık seçenekler sunuyor. Doğtaş Home’un dekoratif aksesuarlardan şamdanlara, çerçevelerden vazolara kadar birçok hediye alternatifi sunan koleksiyonunda 14 Mayıs’a kadar web sitesinden yapılacak alışverişlerde ‘3 al 2 öde’ kampanyası hediye arayışında olanlar için fırsat dolu bir alışveriş vadediyor.

Anneler Günü’nde sevginizi göstermenin en güzel yollarından biri, evini yenilemek isteyen annenize özel bir hediye seçmek. Doğtaş Home’un en şık ve modern koleksiyonları, Anneler Günü’ne özel web sitesinden yapılacak alışverişlerde ‘3 al 2 öde’ kampanyasıyla sizi bekliyor.

Ev dekorasyonunda yenilik ve şıklığı bir arada sunan Doğtaş Home, oda kokularından mumlara, vazolardan çerçevelere ve sofra aksesuarlarından aydınlatmalara kadar her tür ihtiyacı karşılayacak pek çok hediye seçeneği sunuyor.

Annenizi mutlu edecek ve yaşam alanını daha da güzelleştirecek kişisel dokunuşlarla dolu seçenekler için Doğtaş mağazasını ve home.dogtas.com adresini ziyaret edebilirsiniz.