Skip to content Skip to footer

“Bizim Kahramanlar ve Arkadaşları” M1 Adana AVM’de minik dostlarıyla buluştu

Banu Noyan’ın organizasyonuyla, Artistik Sanatlar Akademisi Gösteri Topluluğu tarafından sahnelenen Bizim Kahraman ve Arkadaşları muhteşem bir gösteriyle, Adana M1 Alışveriş Merkezi’nde minik dostlarına unutulmaz 2 gün yaşattı.

Bizim Kahraman ve arkadaşı Zeliş ile dört tiyatro sanatçısının sahnelediği gösteride sevgi, saygı, hayvan sevgisi ve temel trafik kuralları oyunlu, eğlenceli, müzikli ve danslı bir gösteri ile sahneye taşınıyor. Türk gelenek ve aile yapısına uygun bir yaşam şekli, örneklemelerle Bizim Kahramanlar ve arkadaşları tarafından çocuklara anlatılıyor.

Bizim Kahraman ve Arkadaşları, yaşadığımız dünyayı tüm canlılarla beraber paylaştığımızı ve sorumluluklarımızın önemini bir kez daha hatırlatıyor. 5 -12 yaş arası çocuklara yönelik olarak farklı metotlarla, anlaşılacak bir dilde hazırlanmış skeçlerden oluşan 45 dakikalık gösteri, Önce İyi İnsan Olmalı mottosuyla akılda kalıcı ve ders niteliği taşıyor. Bizim Kahraman ve Arkadaşları, trafik kuralları, hayvan sevgisi, doğanın korunması gibi unutulmaması gereken ve hayat felsefemiz yapmamız gereken konulara da vurgu yapıyor.  Bu çok özel gösterinin müziklerini Ercüment Vural ve Korhan Toptaş hazırlarken şarkı sözlerini Banu Noyan yazdı.

Adanalı minikler Bizim Kahraman ve Arkadaşlarına yoğun ilgi gösterdiler. Adana M1 Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen eğitici çocuk oyununda, katılımcılar müzikler ve danslar eşliğinde doyasıya eğlenirken, kahramanlarımızın verdiği güzel mesajlarla da yeni bilgiler edindiler.

Bizim Kahraman ve Arkadaşlarına çocukların yanı sıra büyükler de yoğun ilgi gösterdiler. Kahramanlarımız kendileriyle fotoğraf çektirmek isteyenleri de kırmayarak, program sonunda hepsiyle tek tek poz verdiler.

 

M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz: “M1 Adana’da yıllardan bu yana özellikle çocuklara yönelik gerçekleştirdiğimiz “birçok eğitici müzik ve eğlence dolu etkinlikten biri olan Bizim Kahramanlar ve arkadaşlarıgösterisi  ziyaretçilerimizin ilgisi ve katılımı yanında miniklerin sanatçılar ile sahneyi birlikte paylaşarak, adeta yaşayarak eşlik ettikleri güzel bir etkinlik  oldu. Etkinliğimize katılan tüm miniklere ve misafirlerimize teşekkür ediyoruz.” Dedi.