Skip to content Skip to footer

Blum Coffee House’tan fark yaratan bitki bazlı vegan reçeteler

Hafif ve lezzetli seçenekler arayanların favorisi Blum Coffee House, yepyeni reçeteleri, yüzde 100 doğal içerikleriyle daha bilinçli ve sürdürülebilir bir sektör için vegan tarifleri teşvik ediyor.

Son zamanlarda hayatımızda süregelen alışkanlıklar değişiyor ve yerini yenilerine bırakıyor. İçinde yaşadığımız doğaya karşı sorumluluklarımızın farkına vararak, tercihlerimizde daha iyi bir gelecek hayali olan yeni nesil yiyecek ve içeceklere yöneliyoruz. Vegan menüleriyle sektöründe çevreye saygıyı maksimum da tutan marka Blum Coffee House doğal, hayvan dostu tarifleriyle daha sağlıklı ve sürdürülebilir tariflere imza atıyor.

Günün her öğününe uyan lezzet

Vegan misafirlerine birçok alternatif ürün sunan Blum Coffee House’un, gerek kahvaltı için gerekse gün içinde lezzetli olduğu kadar doyuruculuğu ile de damaklara hitap eden Vegan Sandviçi ön plana çıkıyor. İçeriğinde, avokado humus, mevsim yeşillikleri, domates, bahçeden zeytin ve avokado dilimleri bulunuyor.

Damak çatlatan vegan tatlılar Blum’dan…

Çikolata çeşitlerinin tümü vegan içerikli olan Blum Coffee House, özel vegan tatlılarıyla da fark yaratıyor. Kakaolu hindistan cevizli vegan kek, namıdeğer Vegan Cococake, freeze dried ahududu ile birlikte sunuluyor. Glutensiz ve rafine şekersiz olarak kaju fıstığı ve çilek ile hazırlanan Çilekli Raw Cheesecake vegan misafirlerin bir başka gözdesi. Tüm katmanlarında çilek bulunan Raw cheesecake adeta damaklarda bir çilek şölenine sahne oluyor. Veganların olduğu kadar diğer misafirlerin de favorilerinden olan,  Limonlu Vegan Kek, ıslak yapısı ve üzerini süsleyen ev yapımı limonlu hindistan cevizi kreması ile adeta bir pasta kıvamında sunuluyor.

Mini kahve eşlikçisi alternatifler

Glutensiz ve rafine şekersiz olarak hazırlanan Tahin ve Badem Dolgulu Belçika Çikolatalı kaplı Süper Hurma ve Antep fıstıklı yüzde 70 kakaolu Bitter Çikolata kahvenin yanında güzel birer eşlikçi olarak sunuluyor. Kurabiye tutkunu veganlar için ise Fındıklı Çikolata Parçalı Kurabiye hem glütensiz hem de rafine şekersiz üretildiği için sağlık çıtasını yukarılara taşıyor.

Bitkisel süt ile formunuzu da koruyor

Vegan süt alternatiflerinin tümünü rafine şekersiz olarak sunan Blum Coffee House, Hindistan cevizi sütü, badem sütü ve yulaf sütü gibi çeşitleriyle formuna dikkat edenleri unutmuyor. Espresso bazlı tüm içeceklerin yanı sıra Keçi Boynuzlu Latte, ‘Pistacchino’ gibi Blum menüsünde ön plana çıkan özgün içecekler de bitkisel sütlerle hazırlanarak vegan misafirlere uygun alternatifler olarak sunuluyor. V60, Chemex gibi Klasik demlemelerin yanısıra  Cafe Miel, Marrochino, Bulletproof, Chai tea latte, Matcha Latte gibi sağlıklı içeceklere de menüsünde yer veriyor.

Özel gün kutlamaları için vegan pastaların bir gün öncesinden siparişi alınıyor, ‘Blum’ özel kutularında, kurye ile tüm İstanbul’a ürünlerini ulaştırıyor.

Blum Coffee House’tan fark yaratan bitki bazlı vegan reçeteler - Perakende.org