Skip to content Skip to footer

Bobbi Brown ile baharın ilk ışıltısını yakalayın

Bobbi Brown, bu bahar mevsiminde doğanın uyanışını yansıtan güzellik ve stil ürünleriyle yeni bir sezonun başlangıcını kutluyor. Yenilikçi formülleri ve çarpıcı renk seçenekleri sunan Bobbi Brown, sizi iç güzelliğinizi keşfetmeye ve doğal ışıltınızı ortaya çıkarmaya davet ediyor.

Doğanın tazelenen enerjisini makyajınıza taşımaya ve özel anlarınızı en sevilen Bobbi Brown ürünleriyle taçlandırmaya hazır olun.

Vitamin Enriched Koleksiyonu ile Cildinizdeki Parıltıyı Yeniden Keşfedin

Vitamin Enriched Smoothing Serum:

Cildinizin ihtiyacı olan nem ve bakımı tek bir şişede buluşturan bu serum, cilt tonunu eşitlerken ince kuru çizgileri dolgunlaştırıyor. Cildinizin enerjisini ve canlılığını geri kazanması için mükemmel bir seçenek sunuyor. Makyaj artistlerimizin yeni favorisi 2’si 1 arada ışıltı etkili pürüzsüzleştirici serum. Cilt dostu nemlendirme özelliği ile gece boyunca cilde nem takviyesi sağlar.

Vitamin Enriched Nemlendirici Makyaj Bazı:

Zengin vitamin içeriğiyle cildinizi besleyen ve nemlendiren bu baz, makyajınızın kalıcılığını artırırken cildinizi taze ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Pürüzsüz bir makyaj uygulaması öncesi cildinizi hazırlıyor.

Vitamin Enriched Göz Bazı:

Göz çevresini nemlendirirken makyajınızın kalıcılığını artıran bu baz, hassas göz altı bölgesine özel bir bakım sunuyor. Gözlerinizdeki ışıltıyı ortaya çıkarmak için mükemmel bir seçenek yaratıyor.

Vitamin Enriched Skin Tint:

Cildinizi besleyen ve güçlendiren bu hafif formül, çevresel etkenlere karşı koruma sağlarken cildinizi doğal bir renk ve ışıltıyla aydınlatıyor. Gün boyu nem ve renk aşınması sağlayarak size güven veriyor.

Bakım Sonrası Son Dokunuşlar

Blush & Bronzer:

Doğal bir renk görünümü ve yumuşak bir dokunuşla güzellik rutininizi tamamlamak için yenilen formüllü Blush & Bronzer ile tanışın. Yüz hatlarınızı ortaya çıkararak, tüm cilt tonlarına uygun geniş bir renk yelpazesi sunan bu ürünler, bakım sonrası son dokunuşlarınızda size eşlik etmek için tasarlandı. Hindistan cevizi yağı gibi besleyici içeriklerle zenginleştirilmiş formüllerimiz, cildinizi beslerken uzun süre kalıcı bir etki sunar. Mat ve parlak bitiş seçenekleriyle tüm gün süren kullanım için ideal olan bu ürünlerle doğal bir ışıltıya kavuşun!

En sevilen bahar aylarında ışığınızı ortaya çıkarmak ve güzellik rutininize Bobbi Brown ışıltısı katmak için bize katılın.

Fiyat:

Vitamin Enriched Smoothing Serum – 2500 TL
Vitamin Enriched Nemlendirici Makyaj Bazı 50 ML – 2200 TL
Vitamin Enriched Göz Bazı –1750 TL
Vitamin Enriched Skin Tint-1650 TL
Pudra Allık – 1250 TL
Brozlaştırıcı Pudra- 1600 TL