Skip to content Skip to footer

BONTON Özsüt ikinci kez Bursa’da

Tam 85 yıldır değişmeyen kalitedeki lezzetleriyle misafirlerini ağırlayan Özsüt’ün yatırımcı dostu markası BONTON, yeni şubeleriyle büyümeye devam ediyor.  Geçtiğimiz yıl Anadolu’daki ilk şubesini Bursa Osmangazi’de açan marka, yoğun ilgi görmesinin ardından ikinci durağı olarak Bursa’nın Nilüfer ilçesini seçti.  

Özsüt’ün lezzet kalitesi ve güven veren imajı ile hayata geçirdiği yatırımcı dostu markası BONTON Özsüt, Anadolu’ya yayılmaya devam ediyor. İlk olarak İstanbul’da Mecidiyeköy, Şişli, Yenikapı ve Ayazağa metro istasyonlarında kiosk olarak faaliyete başlayan BONTON’un yeni durağı Bursa’nın Nilüfer ilçesi oldu. Bursalılar tarafından yoğun ilgi gören BONTON Osmangazi’nin ardından BONTON Nilüfer şubesini açan marka, İstanbul’daki kiosklardan farklı olarak iki katlı mağazasında, toplam 150 kişi kapasitesiyle hizmet veriyor.

Yatırımcı adaylarına büyük fırsatlar yaratıyor

Günlük yaşantının temposu içerisinde Özsüt lezzetlerine hızlı ve pratik bir şekilde ulaşabilmeyi sağlayan BONTON, küçük metrekareye sahip alanı ve daha az personel ihtiyacı ile tamamen yatırımcı dostu bir marka olarak konumlanıyor. Pratik tüketilebilen birbirinden özel lezzetleri ve al götür konseptiyle çok daha fazla insana, çok daha hızlı şekilde ulaşabilen BONTON, düşük yatırım maliyeti ile yatırımcısına yüksek karlılık sunuyor. 

Pratik tüketilebilen çok çeşitli lezzetler

Özsüt’ün poğaçalar, açmalar, simitler, börekler, mini pizzalar, sandviçler, kurabiyeler, kekler, pastalar ve tatlılar gibi pratik tüketilebilen ve çeşitliliği ile göz dolduran lezzetlerinin yer aldığı BONTON’larda ayrıca barista tarafından kahve ve içecek servisi yapılıyor.