Skip to content Skip to footer

Bosch’dan heyecan verici kampanya

Bosch Ev Aletleri’nin en yeni üyesi Serie 8 Akıllı Fırınları, “Tam bi’ Bosch Kampanyası’nın yaşam kalitesini arttıran ürünleri olarak öne çıkıyor.

Bosch Ev Aletleri, mükemmel pişirme deneyimi sunan Serie 8 ankastre fırınlarını 3D FRY, Digital Control Ring, Steam Function Plus ve Eco Clean Direct özelliklerini yepyeni bir kampanya ile tanıtıyor. Bu heyecan verici kampanya, ünlü isimler Can Bonomo ve Öykü Karayel’in başrollerini üstlendiği bir reklam filmi ile başlıyor.                                 

Pişirme Sanatı Yeniden Tanımlanıyor!

Bosch Serie 8 fırınlar, 3D FRY teknolojisi ile havayla yağsız kızartma, Digital Control Ring ile konforlu kontrol paneli, Steam Function Plus ile vitaminini kaybetmeden buharda pişirme ve Eco Clean Direct özelliği ile kendi kendini temizleme yetenekleri sunuyor. Mükemmel pişirme ve fırınlama sonuçları sunan Bosch Serie 8 ankastre fırınlar, Home Connect teknolojisi ile telefon veya tabletten de yönetilebiliyor.

Bosch’un Serie 8 fırınları, pişirme deneyiminizi yeniden tanımlıyor ve kendi yemek sanatınızı yaratmanıza olanak tanıyor. 3D FRY ile sağlıklı ve yağsız kızartmalar pişirebilir, Digital Control Ring ile pişirme modlarını rahatça seçebilirsiniz. Steam Function Plus, yemeklerinizi buharda pişirmenin sağlıklı ve lezzetli yolunu sunarken, Eco Clean Direct özelliği ile fırının temizliğini tek tuşla halledersiniz.

Serie 8 Fırınlar – Tam Bi’ Bosch Deneyimi

Bosch Serie 8 fırınlar ileri teknoloji ile tasarlanmış, kullanıcı dostu ve yüksek performansa sahip olmaları ile mutfak deneyimini mükemmel bir seviyeye taşıyor. Bu kampanya, Bosch Ev Aletleri’nin liderliğini ve yenilikçiliğini bir kez daha vurguluyor.