Skip to content Skip to footer

Bu lezzetler ramazan sofralarına çok yakışacak

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, Ramazan’da misafirlerine, sevdiklerine alışılmış dışında tatlar sunmak isteyenlere Fındık Kremalı Calzone, Tahinli Fit Kurabiye ve Tahinli Sufle’yi öneriyor.

Kahve Dünyası, Ramazan ayında misafirlerine çok sevecekleri, muhteşem lezzetler sunuyor. Tadına doyulmayan Fındık Kremalı Calzone, Tahinli Fit Kurabiye ve Tahinli Sufle, ister iftarda tatlı niyetine ister iftar sonrası içilen kahvelerin yanına eşlikçi olarak tüketilebiliyor. Fındık Kremalı Calzone, hem görüntüsü hem de lezzetiyle iştah açıyor. Taptaze Calzone hamurunu, Kahve Dünyası’nın ikonik lezzetlerinden biri olan Fındık Kreması’yla buluşturan Fındık Kremalı Calzone, üzerindeki pudra şekeri ve çikolata sosuyla tamamlanıyor.

Tahinli Fit Kurabiye, şeker tüketmek istemeyenlerin, sağlıklı beslenenlerin tercihi oluyor. Rafine şeker ve glüten içermeyen Tahinli Fit Kurabiye, lezzetini kakao nibi ile zenginleştirilmiş tahin, hurma ve bademden alıyor. Sufle sevenlerin yeni favorisi Tahinli Sufle ise beyaz çikolata ve tahinle damaklarda bir lezzet şöleni yaşatıyor. Tahinli Sufle’de Kahve Dünyası’nın kendi üretimi olan tahin kullanılıyor.

 

Bu lezzetler ramazan sofralarına çok yakışacak - Perakende.org