Skip to content Skip to footer

Bursa Kebap Evi 121.şubesini Ayvalık’ta açtı

Türkiye’nin en özel ilçelerinden biri Ayvalık… Farklı kültürlere büyük bir neşeyle kucak açan, lezzetli otları, zeytinyağlıları ile bir gastronomi şöleni yaşatan Ayvalık’ta Bursa yöresinin özel lezzetlerini şık bir konseptle buluşturarak dünya markası olma yolunda emin adımlar atan Bursa Kebap Evi de yerini aldı. Geniş menüsü, kalitesi ve şık konsepti ile lezzet severlerin beğenisini kazanan marka; deniz kıyısında yer alan ve Balıkesirlilerin severek tercih ettiği Ayvalık Kırlangıç AVM’deki şubesinde misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Şık restoran konsepti ve özel mimarisi ile yiyecek içecek sektörüne yeni bir soluk getiren ve Türkiye’nin 44 ilinde hizmet kalitesi ile öne çıkan Bursa Kebap Evi, ürünlerinde kullandığı gerçek tereyağı ve özel olarak hazırlanan domates sosu ile İskender’de lezzet şöleni yaratıyor. Ayrıca köfteleri, burgerleri, tatlıları ve çocuk menüleri ile Balıkesir ve Ayvalık’ın lezzet noktası olmaya aday… Bursa yöresinin yemeklerini ve kültürünü mutfağına taşıyan, servis, sunum, lezzet ve hizmet kalitesiyle misafirlerini özel hissetiren Bursa Kebap Evi,200 m2lik alanda yaklaşık 110 kişilik oturma kapasitesi ile açık ve kapalı alanda hizmet veriyor.

Yurt içinde 106, yurt dışında ise 15 şubesiyle misafirlerini ağırlıyan Bursa Kebap Evi’nin, toplam 9 ülkede 121 şubesi bulunuyor.

Bursa Kebap Evi 121.şubesini Ayvalık’ta açtı - Perakende.org