Skip to content Skip to footer

Bursa Kebap Evi Akasya AVM Kidzania’da minikleri lezzetle buluşturuyor

Lezzetleri, şık konsepti ve Türkiye’den dünyaya açılan marka kimliğiyle adından söz ettiren Bursa Kebap Evi; eğlendiren, eğlendirirken eğiten ve çocuklara ayrıcalıklı bir dünya sunan Kidzania’da yeni şubesini açtı.

Çocukların birbirinden eğlenceli aktivite alanlarında hem motor becerilerini hem de fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirecek meslekleri deneyimlediği, seçim yapma özgürlüğünü elde ettiği, yaratıcılığını kullandığı, oynadığı ve ürettiği “Çocuklar Ülkesi” Kidzania’da Bursa Kebap Evi lezzet şöleni yaşatıyor. Akasya AVM içinde yer alan Kidzania’ya yeni bir soluk getiren marka; köftesi, burgeri, döneri, çeşidi bol nefis menüsü, geniş ürün çeşitliliği ve şık konseptiyle çocukları ve aileleri keyifli atmosferinde ağırlıyor.

Gorsel 1 1

Çocuklar için eğlenceli boyama kitapları hediye…

Bursa yöresine has birçok ürünüyle hizmet veren Bursa Kebap Evi, Döner Burger ve Köfte Burger menüleriyle miniklerin damaklarında unutulmaz bir tatlar bırakıyor. Türk mutfağının meşhur lezzeti döneri yepyeni bir yorumla çocuklara sevdiren döner burgeri, marul, turşu ve cheddar peynirinin eşsiz aromasıyla daha da lezzetli hale gelen el yapımı burger menüleri, tüm çocuk menülerine eşlik eden çıtır çıtır patates kızartması ve çocukların seveceği birçok lezzet Bursa Kebap Evi menüsünde küçük misafirleri bekliyor. Çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için Burger menüleriyle birlikte etkinlik kitabı hediye eden marka, miniklerin dikkatini çekecek resimlerle hazırladığı ve boyama yapabilecekleri amerikan servisiyle yemeklerin hazırlanma süresine eğlence katıyor. Marka, İskender, Bursa Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte gibi ana yemeklerin yanı sıra, salataları, çorbaları ve tatlıları ile ebeveynlerin de damaklarında iz bırakıyor.