Skip to content Skip to footer

Bursa Kebap Evi ile müzik keyfi lezzetle buluşuyor

Birbirinden lezzetli ve geniş ürün çeşitliliğiyle her damak tadına hitap eden Bursa Kebap Evi, en eğlenceli anlara lezzet katıyor. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen “Harbiye Açıkhava Konserleri”ne yemek sponsoru olan marka; sanatçılara, ekibine ve konser görevlilerine nefis bir deneyim yaşatıyor.

Kenan Doğulu, Yıldız Tilbe ve Hakan Altun gibi çok sayıda sanatçıya ev sahipliği yapan Harbiye Açık Hava konserleri tüm hızıyla devam ediyor. Eylül ayına kadar büyük bir çoşkuyla devam edecek olan “Harbiye Açıkhava Konserleri”ne yemek sponsoru olan Bursa Kebap Evi ile sanatçılardan konser görevlilerine kadar tüm ekip unutulmaz lezzetlerin tadını çıkarıyor. Gıda sektörünün yanı sıra farklı alanlarda da markanın adını duyurmak istediklerini belirten Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı, “Birçok dinleyicinin merakla beklediği Harbiye Açık Hava Konserleri’nde kültür sanat dünyasına katkı sunarak, keyif ve eğlence dolu anlara ortak oluyoruz. Türk mutfağını dünyanın dört bir yanında taşıyan ve yeme & içme alanında önde gelen markalardan biri olarak adımızı her alanda duyurmak için güzel çalışmalara imza atıyoruz.  Her zaman sanata ve sanatçıya elimizden gelen desteği vermeye hazırız.” dedi.

Bursa’nın nam salan yöresel lezzetlerini en orijinal haliyle beğeniye sunan markanın menüsünde İskender, Karışık İstanbul Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte gibi ana yemekler, Peynirli Kemalpaşa Tatlısı, Kestaneli Uludağ Tatlısı, Üzüm Şırası ve Kozahan Türk Kahvesi gibi yöreye has ürünleri yer alıyor.

 

 

Bursa Kebap Evi ile müzik keyfi lezzetle buluşuyor - Perakende.org