Skip to content Skip to footer

Bursa Kebap Evi’nde yeni bir lezzet dönemi başladı

Yıllara dayanan tecrübesi, geniş menüsü, lezzeti ve şık konseptiyle yeme & içme sektöründe adından söz ettiren Bursa Kebap Evi, özel tariflerle geliştirdiği yeni ürünleriyle menüsünü genişletti. Yöresel ve dünya mutfağının vazgeçilmez tatlarını yeniden yorumlayan marka; başlangıçlardan atıştırmalıklara, ana yemeklerden tatlıya kadar uzanan geniş menüsü ve imza lezzetleriyle eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Menüsünde İskender, Bursa Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte gibi ana yemeklere;  Peynirli Kemalpaşa Tatlısı, Kestaneli Uludağ Tatlısı, Üzüm Şırası ve Kozahan Türk Kahvesi gibi yöreye has ürünlere yer veren Bursa Kebap Evi, menüsüne eklediği yeni ürünleriyle bambaşka bir lezzet yolculuğu başlatıyor. Cheddar peyniri ve makarnanın enfes buluşması Cheddar Peynir Topları lezzetli atıştırmalıkların favorisi olurken, geleneksel Antakya Humus ve Diyarbakır Ezme yemek öncesi harika bir başlangıç sunuyor. Döner dürüm, hamburger, patates kızartması ve soğan halkasının yer aldığı iki kişilik Lezzet Kutusu, farklı lezzetleri aynı anda deneyimlemek isteyenlerin tercihi oluyor. Özellikle gençlerin favorisi olmaya aday… Geleneksel Meksika yemeğini Taco’nun Türk usulüyle yorumlandığı ve döner ile hazırlanan Taco Turko, oldukça doyurucu ve lezzetli… Lezzetli baharatlarla 48 saat marine edilip pişirilen Mangal Tavuk tam bir lezzet şöleni yaşatıyor. Şefin özel tarifiyle hazırlanan, gerçek Bursa döneri, kasap köfte, Adana kebabı ve tavuk şişlerin yer aldığı iki kişilik Karışık İstanbul Kebabı dört eşsiz lezzeti aynı anda sunuyor. Türk mutfağının vazgeçilmez tatlılarından Fındıklı Fırın Sütlacı ise lezzet şölenini tamamlıyor. 

Menümüzden dekorasyonumuza kadar her noktada gençleşiyoruz…

Geleneksel lezzetleri eşsiz dokunuşlarla yeniden yorumladıklarını belirten Bursa Kebap Evi Genel Müdürü Gökhan Durmaz, “Geçmişten geleceğe eşsiz bir lezzet yolculuğu yaşatırken, geniş ürün çeşitliliğimizle her damak tadına hitap ediyoruz. Bursa Kebap Evi olarak bir araştırma şirketiyle gerçekleştirdiğimiz anket sonuçlarına göre genç müşteri portföyümüzü daha da genişletmeye ve bu doğrultuda markamıza birtakım yenilikler katmaya karar verdik. Bilhassa 18-35 yaş aralığındaki müşteri yoğunluğumuzu artırmak ve gençlerle daha sıkı bir bağ kurabilmek için menümüze ve şubelerimizin mimari dekorasyonuna yepyeni dokunuşlar yaptık. Son dönemde yaptığımız Ar-ge çalışmalarımızla menümüze birbirinden lezzetli yeni ürünler ekledik. Bilhassa çocuk ve genç yaş grubunda yer alan misafirlerimiz için çok sayıda alternatif yer alıyor. Kaliteli ve sağlıklı bir şekilde hazırladığımız lezzet dolu ürünlerimizi onların beğenisine sunmayı çok önemsiyoruz. Aynı zamanda genç ve çocuk müşterilerimizin geleneksel Türk mutfağını tanıtmak ve deneyimlemelerini sağlamak bizim için büyük önem taşıyor. Şubelerimizin mimari dekorasyonunda yaptığımız modern dokunuşlarla da şık ve konforlu bir konsept yarattık. Tüm şubelerimizde öğle ve akşam yemeği saatlerinde huzurlu ve ferah atmosferimizde gençler, aileler ve çocuklar lezzetle yemeklerini yerken, keyifle vakit geçirip sosyalleşebiliyor.” şeklinde ifade etti.

Hem lezzetli hem de uygun fiyatlı Lezzet Kutusu gençlerin tercihi…

Döner dürüm, hamburger, patates kızartması ve soğan halkası gibi birbirinden lezzetli ürünlerin yer aldığı Lezzet Kutusu, doyurucu porsiyonu ve uygun fiyatıyla gençlerin gözdesi oluyor. İki kişilik olarak hazırlanan ve nefis soslarla birlikte servis edilen ürün, hem göze hem de damağa hitap ediyor. Çıtır çıtır patates ve soğan halkası, sağlıklı içeriği ve enfes tadıyla ön plana çıkan hamburgeri ve vazgeçilmez döner dürümü ile severek tercih edilen Lezzet Kutusu, birçok nefis tadı aynı anda deneyimleme fırsatı sunuyor.

 

Türk mutfağını dünyada temsil ediyor

Yıllara dayanan tecrübesi, geniş menüsü, lezzeti ve şık konseptiyle yeme & içme sektöründe hızla büyüyen Bursa Kebap Evi, yurt içinde 116, yurt dışında ise 14 şubeyle toplamda 10 ülkede hizmet veriyor. Almanya, İngiltere, Kanada, Dubai, Abu Dhabi, İran, Irak ve Suudi Arabistan başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında Türk mutfağını temsil eden marka, yakın zamanda Almanya’da üçüncü, Suudi Arabistan’da ikinci, Londra ve Kanada’da ilk şubesini açtı.  Grup çatısı altında 2500 kişiye istihdam sağlayan Bursa Kebap Evi; 5 yıllık projeksiyonda yurt içinde 180, yurt dışında ise 75 olmak üzere 255 şubeye ulaşma hedefinde…