Skip to content Skip to footer

Bursa Kebap Evi’nden 1 ayda 5 yeni şube

Güçlü know how’ı ve franchise sistemi ile hızla büyüyen Türkiye’nin ödüllü iskender markası Bursa Kebap Evi, şube sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Türkiye’de 94, yurt dışında ise 12 şubesiyle misafirlerini ağırlayan marka, 1 ayda 5 yeni şubesini hizmete açtı. Marmara Forum AVM, İzmir Mavibahçe AVM, Sakarya Cadde 54, Antakya Paladium Avm ve Çorum AHL Park şubeleriyle kısa sürede ciddi bir büyüme gerçekleştiren marka, mart ayına kadar 6 yeni şube daha açmayı planlıyor. Yurt dışında da hızla büyümesini sürdüren ve yakın zamanda İngiltere – Londra Marble Arch şubesini açan marka; Mannheim, Kanada-Toronto, Suudi Arabistan – Riyad Rabwa Mall, Katar – Villaggio Mall şubelerini de açmaya hazırlanıyor.  Bursa Kebap Evi, önümüzdeki 5 yılda yurt içinde 180, yurt dışında ise 75 olmak üzere toplamda 255 şubeyle hizmet vermeyi hedefliyor.

Ürün, hizmet ve servis kalitesini standartlaştırarak tüm şubelerinde üstün hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlayan Bursa Kebap Evi, yeni şubeleriyle Bursa’nın yöresel lezzeti İskender kebabını Türkiye’nin dört bir köşesine ulaştırıyor. Sektörel tecrübeye sahip yatırımcılarla güçlü iş birlikleri gerçekleştiren marka, 1 ayda 6 yeni şubesini hizmete açarak yurt içi şube sayısını 94’e çıkardı. 2023 yılında da şube sayısını hızla artırmayı planladıklarını belirten Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı M.Cem Helvacı, “Yenilikçi ürünlerimizle “casual dining” konseptinde hizmet veren bir marka olarak sürekli büyüyoruz. 2023 yılında Trabzon ,Ordu, Kıbrıs, Eskişehir, Mardin illeri başta olmak üzere Türkiye’de 20 şube açmayı hedefliyoruz. Yurt içinde elde ettiğimiz başarıyı yurt dışına da taşıyabileceğimize inanarak çıktığımız globalleşme yolculuğumuzda güçlü adımlar atıyoruz.  Almanya, İngiltere, Kanada, Dubai, Abu Dhabi, İran, Irak ve Suudi Arabistan başta olmak üzere birçok ülkenin güçlü yatırımcılarıyla gerçekleştirdiğimiz master francaise anlaşmalarıyla yurt dışında ciddi bir büyüme elde ettik. 2023 yılında ise Kanada, Almanya, İngiltere, Dubai ve Suudi Arabistan’da açacağımız yeni şubelerimizle yurt dışı şube sayımızı 24 çıkarmayı hedefliyoruz.”  dedi.

Bursa Kebap Evinden 1 ayda 5 yeni sube 1Güçlü know how ile yatırımcıların yanında
Tüm şubeleri mimari ekipleriyle standartlara uygun dekore ederek şık restoran konseptinde anahtar teslim sunan Bursa Kebap Evi; yöresel lezzetleri, yan ürünleri, sunum ekipmanları gibi tüm ihtiyaçları da yatırımcısı için tedarik ediyor. Şubelerine açıldığı ilk günden itibaren reklam ve pazarlama desteği sunan Bursa Kebap Evi, tüm şubelerde eş zamanlı olarak etkinlik, proje ve kampanya yürüterek müşteri yoğunluğu sağlıyor.

Marka, tüm şubelerinde yer alan İskender, Bursa Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte gibi ana yemekler, Peynirli Kemalpaşa Tatlısı, Kestaneli Uludağ Tatlısı, Üzüm Şırası ve ve Kozahan Türk Kahvesi gibi yöreye has ürünlerle faaliyet gösteriyor.

Firma Sayfasina Git 1