Skip to content Skip to footer

Bursa Kebap Evi’nden tavuk severlere eşsiz lezzet deneyimi

Geniş menüsüyle her damak tadını kucaklayan Bursa Kebap Evi, tercihini tavuktan yana kullananları da es geçmiyor. Közlenmiş patlıcan yatağında hazırlanan Beğendili Tavuk Külbastı, tadına doyum olmayan lezzeti ve doyurucu porsiyonuyla hem mideyi hem de damakları şenlendiriyor.

Geleneksel Osmanlı mutfağının vazgeçilmez tarifi patlıcan beğendi ve beyaz etin en leziz hali tavuk külbastı ile hazırlanan Beğendili Tavuk Külbastı’yı bir kez deneyimleyen müdavimi oluyor. Taze kekik ve biberiye ile marine edilen tavuk etinin lezzeti patlıcan eşsiz tadıyla bambaşka bir boyuta taşınıyor. Çıtır çıtır pide, közlenmiş domates ve biber ile birlikte servis edilen Beğendili Tavuk Külbastı, yaza yaklaşırken formunu korumak ve hafif beslenmek isteyenlerin de favorisi oluyor.

Güvenilir ürün kalitesi ve eşsiz lezzet…

Birbirinden özel lezzetleri en şık şekilde beğeniye sunan Türkiye’nin ödüllü İskender markası Bursa Kebap Evi, geniş ürün çeşitliliğiyle yediden yetmişe herkesin damak tadına hitap ediyor. Güçlü know how’ı ile dünyada yurt dışında 8 ülkede 15 şubesiyle, Türkiye’de 105 şubesiyle hizmet veren Bursa Kebap Evi, başarılı hijyenik soğuk zincir ile tüketicilerin güvenilir gıdaya ulaşmasını sağlıyor.