Skip to content Skip to footer

Bursa Kebap Evi’yle Bu İftarda da Birlikteyiz!

Yöresel ve dünya mutfağının vazgeçilmez tatlarını modern dokunuşlarla yeniden yorumlayan Bursa Kebap Evi, bu Ramazan’da da iftarda bizimle!

AVM ve cadde mağazalarında şık konsepti ile lezzet severlerin tercihi olmayı başaran Bursa Kebap Evi, Ramazan ayına özel menü hazırladı. Ramazan menüsünde, sıcacık Ezogelin Çorba, nefis tereyağlı İskender, hurma, su, içecek ve çay bulunduran marka, uygun menü fiyatıyla da misafirlerinin yanında…

Bursa Kebap Eviyle Bu Iftarda da Birlikteyiz

“Ramazan Menümüz çok beğenildi”

Ramazan ayının bizi birbirimize yakınlaştırdığını belirten Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı, “Ramazan ayının gelmesiyle birlikte hem sevdiklerimizle bir arada olmanın hem de dışarıda, restoranlarda iftar yapmanın keyfini daha fazla çıkaracağız. Yeme içme sektöründe uzun yıllardır elde ettiğimiz deneyimimizi, kalitemizi ve lezzetimizi arkamıza alarak misafirlerimiz için çok lezzetli bir iftar menüsü hazırladık. Bir Türk markası olarak Londra, Mannheim, Toronto ve Dubai gibi dünyanın önemli marka şehirlerinde de iftar menümüzü misafirlerimize sunuyoruz. Bursa Kebap Evi olarak hazırladığımız iftar menümüzle bu iftarda da sizlerle birlikteyiz..” dedi.

Bursa Kebap Evi, Bursa yöresenin yemeklerini ve kültürünü mutfağına taşıyarak servis, sunum, lezzet ve hizmet kalitesiyle yurt içinde 116, yurt dışında ise 19 şubesiyle misafirlerini ağırlıyor. Almanya, İngiltere, Kanada, BAE, İran, Irak, Suudi Arabistan, Pakistan ve Hollanda başta olmak üzere toplam 10 ülkede 135 şubeye ulaşan marka, yurt dışında en fazla şubesi olan Türk markası unvanını da elinde bulunduruyor.