Skip to content Skip to footer

Çalışanlar için en güzel Ramazan ve bayram hediyesi: Tepe Servis Hediye Kartı

Yüzde 100 yerli sermayeli Bilkent Holding’in kurumsal hizmet şirketlerinden Tepe Servis Kart Hizmetleri A.Ş, yemek kartı, hediye kartı ve akaryakıt kartından oluşan akıllı kart çözümleri firmaların insan kaynakları yönetimlerinin yöneldiği en güzel hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Ramazan ayında ve bayramda çalışanlarına hediye vermek isteyen firmaların tercihi ise Tepe Servis Hediye Kartları oluyor. Türkiye genelinde geniş kullanım ağına sahip hediye kartları 4 bin 500 market ve 2 bin 500 mağazada kullanılabiliyor.

Ramazan ayı ve bayramda çalışanlarına hediye vermek firmaların tercihi Bilkent Holding kurumsal hizmet şirketlerinden biri olarak faaliyetlerine devam eden ve yüzde 100 yerli sermayeyle kurulmuş olan Tepe Servis Kart Hizmetleri A.Ş.’nin kullanıma sunduğu Tepe Servis Hediye Kartları oluyor. Türkiye genelinde geniş kullanım ağına sahip Tepe Servis Hediye Kartları 4 bin 500 market ve 2 bin 500 mağazada kullanılabiliyor. İnsan kaynakları yönetimleri çalışanların ihtiyaçlarını kendi istedikleri düzeyde karşılayabilmeleri için ürün hediyesi yerine son yıllarda akıllı kart çözümlerine yöneliyor. Bu kartlar çalışanların ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yapabilme kolaylığı sağladıkları için Ramazan ayı ve bayram hediyesi seçenekleri arasında öne çıkıyor. Kartların kullanımı ise her geçen yıl yaygınlaşıyor.

“Kart kullanıcılarımız için indirim ve avantaj anlaşmaları yapıyoruz”
Geniş bir hizmet ağına sahip olduklarına dikkat çeken Tepe Servis Kart Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Recep Güray Kutlu, şunları söylüyor: “Kartlarımız Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet veriyor. Yemek kartı, hediye kartı ve akaryakıt kartından oluşan akıllı kart çözümleri sunan ürünlerimizle başta alışveriş merkezi, elektronik, giyim-ayakkabı-çanta, hediyelik eşya, market, sağlık, mobilya ve ev tekstili sektörlerinden olmak üzere toplamda 7.000 üye işyeri ile çözüm sağlıyoruz. Hediye kartı ile işletmelerin çalışanlarına yapacağı ayni yardım; prim ve ödüllendirmelerde iş veren avantajlar sağlarken, çalışanlar için de cazip fırsatlar sunuyor. Çalışanlara farklı sektörlerden istedikleri ürünleri alabilmelerine olanak tanıyor. Ayrıca kart kullanıcılarımız için farklı sektörlerde çeşitli indirim ve avantaj anlaşmaları yapıyoruz. Bu nedenle hem iş verenler hem de çalışanlar için en güzel hediye seçenekleri arasında yer alıyor. En önem verdiğimiz konuların başında da bilgi güvenliği geliyor. Bunun için de bu konuda yetkin ve donanımlı Tepe Kurumsal Çözümler’den destek alıyoruz. Bilim ve eğitime önem veren bir firma olarak Bilkent Üniversitesine sağladığımız kaynak ile üniversite öğrencilerimize burs imkanı sunmaktayız.”

Firma Sayfasina Git 1