Skip to content Skip to footer

Can Aydoğdu; 2023 sezonunda Kocaeli, İzmir ve Bodrum’da açılış yapmayı planlıyoruz

Jolly Joker Genel Müdürü Can Aydoğdu

Jolly Joker Genel Müdürü Can Aydoğdu, JJ Pub Kanyon konseptini, 2023 hedef ve planlamalarını, açılış yapılacak bölgeleri açıkladı

1) Öncelikle JJ Pub Kanyon’un konseptinden bahsedebilir misiniz ?

Geçen sene müzik, sohbet ve dünya lezzetlerini bir araya getiren yeni nesil pub konseptini hayata geçirdik. İlki Gaziantep’te açıldı. İstanbul’da ise 2.şubemizi Tuzla’nın ardından Kıyı İstanbul Marina ve  Kanyon’da açtık. Kanyon’da yer alan JJ Pub’ın diğerlerinden farkı aynı çatı altında Zuhal Müzik ile ortak deneyim alanına sahip olması ve canlı müzik deneyiminin yanı sıra disiplinlerarası atölye ve etkinliklere de ev sahipliği yapması. JJ Pub Kanyon’un kapılarını Nisan ayında açtık ve kısa sürede özellikle çevredeki beyaz yakalıların iş çıkışı uğrak noktalarından biri olduk.

2 ) Zuhal Müzik ile ortak deneyim alanına sahip olan JJ Pub Kanyon’da müzik severleri neler  bekliyor?

JJ Pub ile Zuhal Müzik’in ortak girişi mevcut, aynı zamanda pub içinde Zuhal Müzik imza gitarlarını da görebiliyorsunuz. Misafirlerimiz Zuhal Müzik’in konsept mağazasını gezip alışverişini yaptıktan sonra da mekanımızda canlı müzik, yeme-içme deneyimlerini yaşıyorlar. Şehrin merkezinde konumlanması nedeniyle de hafta içinden başlayan canlı müzik maratonumuza ilgi oldukça yüksek. Paribu sponsorluğundaki sahnemizde Wafa Benradja, Barış Demirel, İskender Paydaş, Murat Evgin , Özge Fışkın, Maya Azucena gibi farklı tarzlardan isimler yer alıyor.

3 ) Oldukça ilgi ve talep gören Dünya mutfağı ve sokak lezzetleri konseptinizi, sadece JJ Pub Kanyon’da mı göreceğiz ? Yoksa bu konsepti tüm JJ Pub’lara uygulamayı düşünüyor musunuz ?

JJ Pub lezzetleri, reçeteleri ile tüm mekanlarda aynı. Misafirlerimiz mekanlarımızda aynı kalitede ortak lezzetle karşılaşıyor. Hem et sever hem de vejeteryanlar için iştah açıcı paylaşım tabaklarının yer aldığı menümüzde ayrıca ABD, Meksika ve İngiltere’nin popüler sokak yemekleri de yer alıyor.

4 ) Geçtiğimiz ay “OktoberFest “ oldukça fazla ilgi görmüştü. Yakın zamanda bu tarz bir etkinlik planlıyor musunuz ?

Özellikle JJ Pub Kanyon’da 2023 yılının farklı zamanlarında çokça konsept etkinlikler  göreceğiz. Zaman zaman Zuhal Müzik ile ortak planlarımız da olacak. JJ Pub Kanyon şehrin merkezindeki buluşma noktaları arasına katılan bir mekan olması sebebiyle hedefimiz farklı kültürel içerikleri mekana taşımayı sürdürebilmek.

5 ) Her gün yeni bir eğlence, her gün bir konser ile ilerleyen JJ Pub’da;  Yılbaşına özel bir etkinlik  düzenlenecek mi ?

Tüm JJ Pub’larda sevdiğimiz sanatçılar ve orkestraları yeni yıl için de bizlerle beraber olacak. Yılbaşına özel repertuvarları ile eğlenceyi ikiye katlayacağız. Buna JJ Pub lezzetleri ve sohbet de eşlik edecek.

6)  Türkiye’de 10 şehirde 12 mekan ile müziğin adresi olan Jolly Joker, yıl sonuna kadar yeni mekan açacak mı ? 2023 de hedef ve planlamanızı öğrenebilir miyiz ?

11 şehirde 20  farklı mekanımızla büyük bir aileyiz. Geçtiğimiz günlerde Denizli ve Diyarbakır konser mekanlarımızla beraber Antalya JJ Pub da Jolly Joker ailesine katıldı. 2023 sezonunda Kocaeli, İzmir ve Bodrum’da mekan açmayı planlıyoruz.

7)  Eklemek istedikleriniz ?

Jolly Joker 2023 yılı içinde de büyüme trendini yükseltmeye  ve kaliteli eğlenceyi ulaşılabilir kılma hedefinde ilerlemeye devam edecek.  Şu an 7  şube olarak faaliyet gösteren pub’larımızı artırarak, 2023 senesinde 30 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz.