Skip to content Skip to footer

Cif Krem Altın Işıltısı ile Işıltılı Hayatı Seçin !

Tüketicilerin yıllardır çok sevdiği, “Ciflemek” kelimesi ve temizlikle özdeşleştirdiği Cif,  yeni ürünü Cif Krem Altın Işıltısı ile “Bu Işıltılı Hayatı Seçin” mesajını veriyor. Cif Krem Altın Işıltısı, mikrokristaller içeren yepyeni formülü ve zengin amber kokusu ile yüzeylere ekstra ışıltı, eşsiz amber kokusu ve durulama kolaylığı sağlıyor.

Ev temizliğinin ikonik markası Cif, sevilen Cif Krem serisine eklediği yepyeni ürünüyle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Yeni Cif Krem Altın Işıltısı, mikrokristallerle geliştirilmiş yeni formülüyle ekstra ışıltı, kolay durulama imkanı ve maksimum temizlik performansı sağlıyor. Reklam filminde “Temizliğin ışıltısıyla ışıltılı hayatı seçin” mesajının verildiği, 100 farklı yüzeyde kullanılabilen ürün; aynı zamanda amber kokusuyla da yüzeylerde muhteşem koku ve ferahlık bırakıyor.

Yenilenen yumuşak dokusu sayesinde temizlik sırasında yüzeylere nazik bir dokunuş ile temas eden Cif Krem Altın Işıltısı, yüzeylerde herhangi bir çizik veya zarar bırakma riskini de minimize ediyor. Böylece farklı yüzeylere yönelik hassas bir temizlik deneyimi sunuyor.

Cif Krem Altın Işıltısı ile temizlik yapmak artık daha pratik, daha kolay ve daha ışıltılı!

Cif Krem Altın Işıltısı süpermarketlerin yanı sıra e-ticaret kanallarında da satışa sunuluyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 59,95 TL