Skip to content Skip to footer

Cildiniz için en iyi ürünler sadece Watsons’ta

Watsons, Revolution, Frudia, NIP+FAB ve Pure Beauty ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Revolution’un eşsiz yüz paletinden Frudia’nın koruyucu bazına, NIP+FAB’ın göz kreminden Pure Beauty’nin BB kremine kadar birçok ürün kaçırılmayacak fiyatlarla Watsons’ta…

Revolution Face Lift Palet / 599,90 TL

Revolution ile makyajda yeni bir döneme hazır mısın? Yüz hatlarını belirginleştirmek için ihtiyacın olan her şey tek bir palette! Kolay uygulama sunan yapısı ile Revolution Face Lift Palet her cilde mükemmel uyum sağlar. Light to Medium rengi ile her cilt rengine uygun renk kombini sunan Revolution Face Lift Palet, ışıltılı krem aydınlatıcı ve kontür tonlarıyla yüz hatlarınızı belirginleştirmenize, toz kontür ve bronzerla ürünü cildinize sabitlemenize yardımcı olur.

Frudia Velvet Fit Güneş Koruyucu Baz 40 g / 319,90 TL

Frudia Velvet Fit Güneş Koruyucu Baz, cildinizi fondötene hazırlarken SPF50+ PA++++ güneş koruması ile cildinizi güneşin zararlı UV ışınlarından korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki üçlü hyaluronik asit cildinizin derinlemesine nemlendirilmesine, Kalamin ve Pollustop ile cildinizin dış etkenlere karşı korunmasına destek olur. Frudia Velvet Fit Güneş Koruyucu Baz ile gün boyu tazelenmiş cildinizin keyfini çıkarın!

Nip+Fab Retinol Fix Göz Kremi 15ml / 449,90 TL

NIP+FAB Retinol Fix Göz Kremi ile zamanın izlerini silin ve gençliğin ışıltısını geri kazanın! Göz çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumuna karşı korumaya yardımcı NIP+FAB Retinol Fix Göz Kremi göz çevrenize canlı ve taze bir görünüm kazandırmaya destek olur. Retinol’ün gücü ile zenginleştirilen NIP+FAB Retinol Fix Göz Kremi, daha aydınlık ve dinamik bir görünüm kazanmanıza katkı sağlar.

Pure Beauty BB Krem Spf50 Pa+++ 30 ml / 449,90 TL

Yenilenen Pure Beauty BB Krem, tek bir adımda sadece mükemmel bir bitiş sağlamakla kalmaz, aynı zamanda cildinizi güneşin zararlı UV ışınlarından ve mavi ışığın zararlarından korumaya yardımcı olur. SPF 50 koruması ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken, doğanın güçlü antioksidanı Camellia Japonica çiçeği ile cildinizin her zaman taze kalmasına destek olur. Tam örtücü yapısıyla, leke ve kızarıklıkları gizlerken, cildinize doğal bir parlaklık ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur.