Skip to content Skip to footer

Çilek Konsept ürünleri Istanbul Jewelry Show’da sergilenecek

“her ana değer katar” mottosuyla hizmet veren Çilek Konsept, birbirinden eşsiz ürünlerini, bu yıl 52.’si düzenlenecek Istanbul Jewelry Show’da sergileyecek. 16-19 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek fuar, sektörden binlerce markaya da ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde her yaşa ve zevke özel ürünler sunmak adına hizmet veren Çilek Konsept, geleneksel çizgilerini koruyarak ortaya çıkardığı tasarım çeşitliliği ve üretim gücü ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Tasarımlarıyla göz kamaştıran Çilek Konsept, bu yıl da binlerce yerli ve yabancı mücevher firmasına ev sahipliği yapacak, mücevher sektörünün bölgedeki en önemli fuarı olarak bilinen Istanbul Jewelry Show’da ürünlerini sergilemeye hazırlanıyor.

Uygun fiyat ve yenilikçi anlayışının yanı sıra, #heranadeğerkatar mottosuyla ilerleyen Çilek Konsept, tüm misafirlerini 16-19 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek bu unutulmaz deneyime davet ediyor. Çilek Konsept’in eşsiz ürünlerini sergileyeceği Hall 4 – 4K25 no’lu standı ziyaret edebilirsiniz.