Skip to content Skip to footer

Cilt bakımının sevilen markası Sinoz artık sadece Watsons’ta

İlham veren ve yenilikçi global cilt bakım markası Sinoz, Watsons ile yaptığı iş birliğiyle artık sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulamasında satışa sunulacak.

Watsons’ın, cilt bakımının sevilen markası Sinoz Kozmetik ile hayata geçirdiği iş birliği ile Sinoz ürünleri artık sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr ve Watsons Mobil Uygulamasında satılacak.

Kurulduğu 2008 yılından bu yana cilt bakımı alanında yenilikçi, kaliteli ve zengin içerikli ürün çeşitliliği ile dünyanın dört bir yanında kadınların vazgeçilmez cilt bakım markalarından biri olan Sinoz ürünleri ile Watsons’ta buluşun!

Temizleme, nemlendirme ve güneş koruması bir arada Sinoz’da

Sağlıklı bir cilde sahip olmanın 3 temel adımı olan temizleme, nemlendirme ve güneş koruması bilincini çözüm odaklı ve yüksek kaliteli ürünleriyle yaygınlaştıran Sinoz, kendine değer veren herkese kusursuz cilt bakım deneyimini yaşatmayı amaçlıyor.

Sinoz’un en çok tercih edilen ürünlerinden olan yüz bakım kremleri, gece ve gündüz kremleri, yüz bakım serumları, yüz temizleme jelleri, güneş koruyuculu leke karşıtı kremler, yüz maskeleri ve onarıcı kremler gibi pek çok ürünü sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr ve Watsons mobil uygulamasında!