Skip to content Skip to footer

Civil Mağazacılık 2024 yılında yüzde 75 büyüme hedefliyor

Türkiye’de ürettiği anne-bebek ve çocuk ürünlerini dünyanın 93 ülkesine ihraç eden, 54 ilde 97 mağazası ve 6 ülkedeki franchise mağazalarıyla perakende sektöründe büyümeye devam eden Civil Mağazacılık, sektöre nitelikli insan kaynağı kazandıracak Perakende Okulu programını İstanbul Üniversitesi iş birliğiyle açtı. Civil Mağazacılık İcra Kurulu Başkanı Mustafa Yıldıran, “Sene sonuna kadar yurtiçi ve yurtdışında 123 mağaza ve 300’ün üzerinde yeni işe alım ile 2024’te yüzde 75 büyüme hedefliyoruz” dedi.

1996 yılında İstanbul Kartal’da açılan ilk mağazası ile anne-bebek ve çocuk markası yolculuğuna başlayan Civil Mağazacılık, Türkiye’de üretim ve geniş satış kanalları, dünyanın önde gelen pazarlarına ihracat kapasitesi ile perakendenin önde gelen markaları arasına adını yazdırıyor.

“Türkiye’nin 54 ilinde 97 mağaza ve yurt dışı franchise’larla büyüyen bir şirketiz”

28 yıldır sektördeki bilgi birikimi ve deneyimleri ile büyüme yönünde stratejik adımlar attıklarının altını çizen Civil Mağazacılık İcra Kurulu Başkanı Mustafa Yıldıran, Bugün Türkiye’nin 54 ilinde 97 mağazamız, yurt dışı franchise partnerlerimiz ve 2.500’ün üzerinde çalışanımızla büyüyen ve gelişen bir şirketiz. Yurt içinde genişleyen mağaza ağımızın yanı sıra yeni ülkelere açılma planımız dâhilinde Orta Doğu ve Balkan pazarında da Civil markasını müşterilerimizle buluşturuyoruz.  Hâlihazırda; Libya, Ürdün, Irak, Kuzey Makedonya, Kosova ve Gürcistan olmak üzere 6 ülkede 8 franchise mağazamız ile yurt dışında markamızı ve ülkemizi başarıyla temsil ediyoruz. Sene sonuna kadar yurtiçi ve yurtdışında 123 mağaza ve 300’ün üzerinde yeni işe alım ile 2024’te yüzde 75 büyüme hedefliyoruz” dedi.