Skip to content Skip to footer

Cloud4Feed, Müşteri Deneyimi Çözümleri ile Euroshop 2023’te!

Cloud4Feed nedir? Çözümleri ile hangi sektör ve markalara hizmet sunmaktadır?

Cloud4Feed sahip olduğu müşteri deneyimi çözümleri ve platformuyla işletmelerin müşteri odaklı kararlar vermelerini sağlayarak marka değerlerini artırmalarına ve müşteri memnuniyetlerini en üst seviyeye taşımalarına yardımcı olmaktadır.

2015 yılından beri deneyimli ve uzman ekibi ile birlikte 70’ten fazla markaya destek olan Cloud4Feed; Perakende, Otomotiv, Sigorta, Finans, Sağlık, Oteller ve Konaklama, Akaryakıt, Eğitim, Ulaştırma ve Eğlence gibi onlarca farklı sektöre farklı çözümleriyle hizmet vermektedir. Şirketlerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış yapay zeka destekli müşteri deneyimi çözümleri sunarak, işletmelerin verimliliklerini artırmalarına yardımcı olmaktadır.

Hali hazırda bir çok önemli iş ortağı ile DeFacto, Beymen,Penti, Paribu Cineverse, CK Enerji, Anadolu Sigorta, İpekyol, Derindere, Metropol Card, Doğtaş & Kelebek Mobilya, Fişekhane, Bulvar 216, Grand Pera gibi sektörlerinin öncü markalarının yanında Yves Rocher, Tchibo ve Ford Trucks gibi global markaların da müşteri deneyimi metriklerini (NPS, CAS, CSAT gibi) arttıran hizmetler sunmaktadır. Bu sayede bu markaların iş birimi yöneticilerine veriye dayalı, etkili ve iş geliştirme süreçlerini destekleyen kararlar vermelerine imkan tanımaktadır.

Cloud4Feed, yapay zeka destekli ürünü ve tecrübeli ekibi ile hızla büyüyor

2023 senesine de hızlı bir giriş yapan ve sektördeki öncü markalara sunduğu çözümler ve stratejik iş ortaklıkları ile hızla büyüyen Cloud4Feed, gücünü gelişmiş ürünü ve tecrübeli ekibinden alıyor.

CRM, pazar araştırması ve araştırma deneyimi alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip, ekibin kurucu ortağı ve CEO’su Cef Tovil; ekibi ile birlikte sektöründe öncü firmalara müşteri deneyimi tarafındaki ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve yaptıkları yatırımdan maksimum fayda sağlayacakları çözümler sunuyor.

Çoklu kanal seçenekleri ile markaların müşterilerine her temas noktasında erişim şansı tanıyan Cloud4Feed, eriştiği verileri analiz ettikten sonra zengin görselleştirme özellikleri ile gösterge panelleri üzerinden marka yöneticilerine sunarak, karar verme süreçlerinde analitik bir yaklaşım sunup, kolaylık ve hız kazandırmaktadır. Böylece sektörde rekabet avantajı sağlamakta ve müşteri geri bildirimleri konusunda belirlenen kritik seviye noktalarını aşan durumlarda marka tarafına anlık bildirimler ileterek, markaların daha sağlıklı ve hızlı aksiyon almalarına da destek olmaktadır.

Müşteri ve çalışan deneyimi nasıl iyileştirilir?

Günümüzde markalar müşteri temas noktaları için çok fazla kanal ve araçtan yararlanmaktadır. Müşteriyi dinlemek kavramı altında özetleyeceğimiz bu kanalların  arasında SMS, e-posta, mobil uygulama, IVR, tablet kiosk, QR kod, NFC ve web widget gibi temas noktalarını sayabiliriz.

Markalar, Cloud4Feed’in çok kanallı geri bildirim seçenekleri sayesinde bu geri bildirim toplama kanallarını da müşteri temas noktalarına göre özelleştirmekte ve çok sayıda müşteri geri bildirimi alabilmektedirler. Şirketler, topladıkları bu geri bildirimleri analiz ederek müşterilerinin marka ile olan deneyimlerine yönelik içgörülerine ulaşırlar. Tüm bu veriler ışığında, alınması gereken aksiyonları tespit ederek müşterilerine daha iyi bir deneyim sunma şansı elde ederler.

Böylece bu aksiyonları ilgili alanlarda alarak, müşterilerine daha iyi bir deneyim sunan markalar, hem marka repütasyonlarını arttırırken, hem de sadık müşteri oranlarını yukarı çekerler. Bunun da direkt müşteri sadakatini ve işletme gelirini etkileyen bir faktör olduğunu söyleyebiliriz.

Cloud4Feed, müşteri deneyimi dışında Çalışan Bağlılığı konusunda da çözümler sunmaktadır. Çalışan Bağlılığı Anketleri ile markaların çalışanlarının kurum içi çalışma deneyimini iyileştirmelerini sağlayacak doğru ölçüm – doğru sorular konusunda da ölçümleme seçenekleri sunmaktadır.

Cloud4Feed’in önümüzdeki dönem planları nelerdir?

Cef Tovil, sadece Türkiye pazarında değil dünya pazarında da iş ortaklığına açık olduklarını, yakın zamanda özellikle İngiltere ve Almanya’daki global markalarla işbirliği için hazırlıklara devam ettiklerini belirtiyor.

26 Şubat 2023 tarihinde Almanya’da düzenlenecek olan dünyadaki en önemli perakende etkinliklerinden Euroshop’ta ekibiyle yer alacak olan Cloud4Feed, müşteri ve çalışan deneyimi çözümleriyle perakende sektörüne nasıl değer katabileceğini fuar ziyaretçilerine sergileyecek.

Müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkaran yapay zeka destekli çözümleriyle Cloud4Feed, bu fuarda aynı zamanda olası iş ortaklıkları için de global marka ve firmalarla bir araya gelecek, yeni pazarlarda da yer alabilecekleri fırsatlar için görüşmelerde bulunacaktır.

Ürün ve çözümleriyle farklı sektörlerdeki markaların yöneticilerinden çok olumlu geri bildirimler alan Cloud4Feed hakkında daha fazla bilgi almak ve işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış yapay zeka destekli çözümler ile tanışmak isterseniz: https://cloud4feed.com adresini ziyaret edebilir ya da direkt olarak [email protected] e-posta adresine talep ve sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Firma Sayfasina Git 1