Skip to content Skip to footer

Cocomelon M1 Konya AVM’de miniklerle buluşuyor

Dünyaca ünlü çocuk şovu Cocomelon, M1 Konya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecek özel etkinlikle minik hayranlarıyla buluşuyor. Geniş marka karmasıyla Konya ve çevresi için önemli bir yaşam merkezi konumunda yer alan, Fiba Commercial Properties yönetimindeki M1 Konya AVM, 11 – 19 Kasım tarihleri arasında çocukların sevdiği karakterlerle dolu eğlenceli anlara ev sahipliği yapacak.

Fiba CP’nin yönetim faaliyetlerini gerçekleştirdiği M1 Konya AVM, çocuklara özel düzenlediği etkinliklere Cocomelon ile bir yenisini daha ekliyor. Birbirinden keyifli etkinlikleri çocuklarla buluşturmaya devam eden M1 Konya AVM, 11 – 19 Kasım tarihlerinde gerçekleştireceği müzikli tiyatroda çocukların sevdiği karakterlerle dolu Cocomelon’a ev sahipliği yapacak.

1699603180 M1 Konya Cocomelon Etkinligi

Küçük izleyicilerin sevgilisi Cocomelon, 13:00, 15:00 ve 17:00 saatlerinde 3 seans halinde gerçekleşecek etkinlikle miniklere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Misafirlerine alışverişi ve eğlenceyi bir arada sunan M1 Konya Alışveriş Merkezi, giyimden teknolojiye, marketten beyaz eşyaya kadar geniş marka karmasının yanında Konya’da gün boyu güzel vakit geçirmek ve zamanı dolu dolu yaşamak isteyenlerin adresi olmaya devam ediyor.