Skip to content Skip to footer

Çocuğunuzla sıradaki maceranız: Bubu Island Aile Kulübü

Ebeveynliğin sadece bir görev değil, aynı zamanda keşfedilecek özel bir yolculuk olduğu inancıyla yola çıkan aile kulübü Bubu Island, ebeveynler ve çocuklar için benzersiz bir deneyim sunuyor.

Bubu Island, minik ziyaretçilerinin kendilerini iyi, değerli, saygın ve güvende hissedecekleri bir alan yaratma felsefesini merkezine alarak, ebeveynliğin heyecan verici serüveninde ailelerin yanında olmayı istiyor. Bebekler, çocuklar ve aileler için tasarlanmış, eğlenceli ve eğitici aktiviteler ile dolu, öğrenmeyi teşvik edici bir alan olan Bubu Island, minik Bubu’luların egzersiz yaparak, yüzerek, oynayarak ve en önemlisi öğrenerek kaliteli zaman geçirebileceği bir Aile Kulübü.

Bubu Island’da göbek bağı yeni iyileşmiş bebeklerden, 8 yaşına gelmiş miniklere kadar geniş bir yaş aralığında duyusal motor ve bilişsel gelişimi ön planda tutan, oyunun ve rehberliğin eğlence ile birleştiği birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Her bir aktivite, keyifli öğrenme yolculuğunda ebeveynlerin ve miniklerin yanında olmak için titizlikle tasarlandı.

Rahatlama ve Huzur Dolu Anlar “Bubu Island Bebek Masajı” 

Doğum sırasında yaşanabilecek kas travmaları ve kasılmalar sonucunda ortaya çıkabilecek uyku bozuklukları, huzursuzluk ve kas kasılmaları gibi sorunları önlemeyi amaçlayan Bubu Island Bebek Masajı, üçüncü aydan itibaren on ikinci aya kadar dört farklı gelişim aşamasında minik Bubu’luyu takip eder. Rus masaj teknikleriyle gelişim evresine göre belirli alanlara odaklanan Bubu Island Bebek Masajı, küçük Bubu’luların 12 aylarını huzur içerisinde geçirmelerine destek oluyor.

Su ile Yeniden Kurulan Bağ “Bebek Spa” 

Bubu Island Bebek Spa bebeklerin suyla olan bağını yeniden pekiştirmesi için tasarlandı. Uzmanlar eşliğinde, küvet içindeki gevşeme masajı ve ısınma egzersizleriyle başlayan bu yolculuk, su oyunları ve dalış egzersizleriyle devam ediyor. Göbek bağı iyileşir iyileşmez başlayan dersler Rus bebek SPA yöntemi ile küçük Bubu’luların anne karnındayken sahip oldukları refleksleri korumalarına ve Bebek Yüzme programına hazırlanmalarına yardımcı oluyor.

Yürümeden önce Yüzmeyi Öğrenenler “Bubu Island Bebek Yüzme” 

Bubu Island’da, Bubu’luların yüzme macerası yürümeden önce başlıyor! Doğuştan gelen reflekslerini korumak, fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak ve bu gelişimi hızlandırmak amacıyla özel olarak tasarlanan Bubu Island Bebek Yüzme programı ile küçük Bubu’lular anne ve babalarıyla birlikte, suyun rahatlatıcı kucaklamasıyla güvenli, huzurlu ve mutlu anlar deneyimliyor.

Birlikte Özgüven İnşa Ediyoruz “Özel Yüzme & Stil Yüzme Dersleri” 

Bubu Island’da, Bubu’lu 36. ayını tamamladıktan sonra Özel Yüzme & Stil Yüzme Dersleri ile suyun olumlu ve eğlenceli etkisinden yararlanarak özgüvenini inşa ediyor. Bubu Island’da birebir özel derslerimizde Bubu’lu, bir eğitmen eşliğinde yüzmenin temellerini öğrenmeye başlıyor. 5 farklı seviyeden oluşan Stil Yüzme derslerinin son seviyesinde ise Bubu’lu serbest stil, kurbağalama ve kelebek vuruşları için gerekli güç ve kondisyon üzerinde çalışıyor.

Takım Ruhu ile Tanışma “Bubu Cimnastik”  

Yedinci aylarından itibaren Bubu’luların Cimnastik ile buluşmasını sağlayarak fiziksel güçlerini ve cesaretlerini arttırmalarına destek olan Bubu Island. Cimnastik dersleri ile Bubu’lular dinleme yetilerini, sırayla ve takım olarak çalışma becerilerini geliştiriyor. Bubu’lular aynı zamanda takım arkadaşlarının başarılarını kutlamayı da öğreniyor. Bubu Cimnastik farklı yaşlarda Bubu’lu minikler için 7-12 aydan, 6-8 yaşa kadar tam 6 farklı grubu kapsıyor.

Oyun ile Öğrenme “Oyun Grupları” 

Bubu Island, oyun ve rehberliğin kesişiminin erken öğrenme için güçlü bir araç sunduğuna, çocukların serbest oyun sırasında aldıkları motivasyon ve keşiften yararlandığına inanıyor. Bubu Island Oyun Grupları ile Bubu’lular dil yeteneklerini geliştiriyor, her hafta değişen temalar ile yeni şeyler keşfediyor, grup içerisinde oynamanın sosyal yapısını anlıyor, kurallara uymayı, sırayla oynamayı ve oyunda daha aktif olmayı öğreniyorlar.

Yaratıcı Ruhları Ortaya Çıkaran “Bubu Island Atölyeler”  

Bubu Island’ın Atölyeleri ile minik ziyaretçiler içlerindeki yaratıcı ruha odaklanıyor; duyusal oyun, origami, ebru gibi eğlenceli atölye seçenekleri ile hem ebeveynler hem de çocuklar her dakikası unutulmaz bir anıya dönüşecek bir yolculuğa çıkıyor.

Çocuğunuzla sıradaki maceranız: Bubu Island Aile Kulübü - Perakende.org