Skip to content Skip to footer

Çocuklar için sömestir eğlencesi Next Level AVM’de

  • Sömestir tatili için minik misafirlerine dolu dolu bir program hazırlayan Next Level AVM, bu tatilde de çocukların gözdesi olacak
  • Çocukların sabırsızlıkla beklediği sömestir heyecanı Niloya ve arkadaşlarının maceraları ile taçlanacak

Uzun ve yorucu bir eğitim döneminin ardından sömestir tatili heyecanı başladı. Başkentin gözde alışveriş merkezi Next Level AVM, sömestir tatilinde miniklerin sevgilisi Niloya ve arkadaşlarını ağırlayacak.

Niloya ve arkadaşları Mete ile Tospik önümüzdeki hafta sonu 27 – 28 Ocak tarihlerinde 14.00 – 16.00 ve 18.00 saatlerinde en sevilen şarkıları ve eğlence dolu maceralarıyla çocuklarla buluşacak. Niloya ve arkadaşları keyifli şarkıları ve eğlenceli danslarıyla interaktif bir gösteriye imza atacak.

Max Level Kids yine çocukların buluşma noktası olacak

Next Level Alışveriş Merkezi’nde kapılarını açtığı günden bu yana çocuklara ve ailelere eğitici ve öğretici oyun, etkinlik ve oyun alanları sunan Max Level Kids sömestir tatilinde de küçük ziyaretçilerini birbirinden keyifli etkinlik, atölye çalışmaları, tiyatro gösterileri ve çeşitli sürprizlerle karşılayacak.

Toplamda 6000 metrekarelik devasa alanıyla Anadolu’nun en kapsamlı çocuk eğlence merkezi olan Max Level Kids, sömestir tatilinde de çocukların vazgeçilmezi olacak. Hijyenik ve güvenli oyun alanları, alanında uzman deneyimli kadrosu, çocukların temel becerilerini geliştirmesini sağlayan oyun parkurları ve özenle hazırlanmış kurgularıyla çocuklara farklı deneyimler sunan Max Level Kids’te eğlence, sanat, eğitici oyunlarla iç içe bir tatil yaşanacak. Miniklerin sosyalleşmesine de imkan sunan interaktif tiyatro gösterisi “Adada İki Tayfa”nın yanı sıra tatil boyunca devam edecek çeşitli oyun ve gösteriler yanında atölye çalışmaları da çocukları bekliyor olacak.

Gençler Max Level Arena’da maksimum eğlence yaşayacak

12 yaş ve üzeri gençler için tasarlanan ve birbirinden farklı macera parkurları ve oyun alanlarından oluşan Max Level Arena da ara tatilde gençlerin buluşma noktası olmayı sürdürecek.

Uzun ve titiz çalışmalar neticesinde oluşturulan, en son teknolojilerin yer aldığı Max Level Arena’da misafirler, Ankara’da ilk ve tek olan birçok eğlence ve macera alanını deneyimleme fırsatına sahip oluyor.

Teknoloji, eğlence ve maceranın bir arada sunulduğu merkezde Ninja Parkuru’ndan, Trambolin Parkı’na, Yüksek İp Parkuru’ndan, VRZONE ve oyun alanlarına kadar her detay düşünülürken, sömestir eğlencesi için de gençler için çeşitli aktiviteler planlanıyor.