Skip to content Skip to footer

Çocuklara parmaklarını yediren çıtır lezzet: Dardanel Fish Fingers

Türkiye’nin 1 numaralı tercihi Dardanel, başta çocuklar olmak üzere herkes için balık yemeyi keyifli hale getirdi. Açık denizlerin tertemiz sularından gelen ve yüzde 100 mezgit filetodan üretilen Dardanel Fish Fingers, pratik olduğu kadar çocuklar için de eğlenceli, lezzetli ve sağlıklı bir öğün.

Türkiye’de sofralarda balığın daha fazla yer alması amacıyla kaliteli, güvenilir ve yenilikçi ürünlerle tüketicilerin karşısına çıkan Dardanel, çocukları da unutmuyor.  Dardanel’in en meşhur, pratik ve nefis lezzetlerinden biri olan Dardanel Fish Fingers, çocuklara balık yemeyi sevdirirken lezzetli bir öğün de sunuyor.

Çocukların favorisi Dardanel Fish Fingers, her ısırıkta lezzet patlaması yaşatan üzerindeki çıtır çıtır kaplaması ve parmak büyüklüğündeki boyutuyla balık yemenin de en eğlenceli hali. Pratikliğiyle öne çıkan Dardanel Fish Fingers, tercihe göre tavada ya da fırında pişirilebiliyor. Aynı zamanda   kılçıksız bir yapıya sahip olduğu için de çocuklar tarafından rahat bir şekilde tüketilebiliyor.

Açık denizlerin tertemiz sularından gelen %100 mezgit filetodan üretilen Dardanel Fish Fingers, doğal bir protein kaynağı olmasının yanı sıra zengin Omega 3 içeriğiyle çocukların sağlıklı gelişimine ve büyümelerine destek oluyor. Aileler, koruyucu içermeyen Dardanel Fish Fingers’ı güvenle tercih ediyorlar. Uzmanlar, anne ve babaların kendi öğünlerine de balığı ekleyerek çocuklarına bu konuda örnek olabileceklerini belirtiyor ve herkese haftada en az iki kez sofralarında balığa yer vermelerini öneriyor.