Skip to content Skip to footer

Çocukları için en iyisini isteyen anneler LC Waikiki’yi seçiyor

30 yılı aşkın tecrübesiyle bebek ve çocuklar için “güvenle” üretim yapan LC Waikiki, anne özeninden, titizliğinden ve şefkatinden ilham alıyor. Ürünlerinde kullandığı tüm kumaşları ve düğme, zımba gibi materyalleri aynı özenle seçerek yılda 3 milyondan fazla ekolojik ve fiziksel kalite testleri uyguladığını vurgulayan LC Waikiki, yeni reklam filmini yayınladı.

Türkiye’nin lider giyim markası LC Waikiki, “Biz çook çocuk büyüttük” sloganıyla anne titizliğiyle üretim yapmaya devam ediyor. Ürünleri üzerinde yılda 3 milyondan fazla fiziksel ve ekolojik test uygulayan LC Waikiki, sadece güvenliğinden emin olduğu ürünleri anne ve bebekleriyle buluşturuyor.  Bebeklerin pamuk tenlerine uygun yüzde 100 pamuklu kumaştan üretilen bebek kıyafetlerini annelerin titizliğinden ilham alarak hazırlayan LC Waikiki, çocuk ve bebek kıyafetleri için yılda 370 binden fazla azor boyar madde testi gerçekleştiriliyor.

LC Waikiki, giysi ve aksesuarlarda bulunma ihtimali olan zararlı kimyasalların, ürünlerinde var olup olmadığını test edilebilmek için her gün binlerce test yapıyor. Testler, üretim öncesi ve üretim sonrası alınan numuneler üzerinden gerçekleştiriliyor. Yapılan tüm değerlendirme ve çalışmalarda dünyaca kabul görmüş yönetmelikler takip edilirken, ürün sonrası yapılan testlerde sağlığa zarar verme olasılığı olan ürünler tespit edilerek satışa sunulmuyor.

LC Waikiki, yeni reklam filminde, 30 yılı aşkın tecrübesini, anne titizliğiyle yaptığı milyonlarca testi ve uygun fiyat politikasını dijital mecralardan aktarıyor.

Reklam Filmi: https://youtu.be/7rzX0AI1c_s

Çocukları için en iyisini isteyen anneler LC Waikiki’yi seçiyor - Perakende.org