Skip to content Skip to footer

Çocukların renkli dünyasına eşlik eden Porland ürünlerinde 23 Nisan heyecanı başladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusuna eşlik eden Porland ürünlerinde miniklere özel kampanya başladı. 23 Nisan tarihinde mama takımı, mama kaşığı, kupa, tabak, battaniye ve ev yaşam kategorisindeki çocuk ürünlerinde geçerli yüzde 35 fiyat avantajı Porland mağazaları ve porland.com’da 23 Nisan coşkusunu yaşamak isteyenleri bekliyor.  

Türkiye’nin öncü porselen üreticisi Porland’ın çocuklara özel tasarladığı, birbirinden eğlenceli ve renkli ürünlerinde geçerli 23 Nisan kampanyası başladı. Masalsı koleksiyonları ile yemek deneyimini eğlenceli maceralara dönüştüren Porland, mama takımı, mama kaşığı, kupa, tabak, battaniye ve ev yaşam kategorisindeki çocuk ürünlerinde bayrama özel yüzde 35 fiyat avantajı sunuyor.

Eğlence ve canlılık Porland ile yaşam alanlarının her noktasında

Porland’ın Kızılderili hayatını yansıtan desenlerle süslenmiş Tribe koleksiyonu, bebekleri kabile hayatının büyülü dünyasına bir yolculuğa çıkarıyor. Kızılderili hayatını yansıtan desenlerle süslenmiş koleksiyon, rengarenk çadırlar arasında geçen ırmakları ve doğanın masalsı yanını keşfetmeye davet ediyor. Sevimli ve sıcak desenleriyle dikkat çeken Ballet koleksiyonu ise yemek vaktini daha keyifli hale dönüştürürken zariflik ve güzellik dolu anları keşfetmeye imkân sağlıyor. Maymun, panda, inek, kurbağa ve aslan desenlerinin bulunduğu çok amaçlı tabaklar ise çocuklar için yemek yeme aktivitesini daha eğlenceli hale getiriyor.

Porland’ın ev yaşam kategorisinde yer alan Tropical bebek battaniyesi hayvan figürlü desenleriyle renklilik sunarken, ayı, fil ve gökkuşağı desenlerine sahip Amerikan servisleri çocuklara yemek anında eşlik ederken kedi ve güneş figürüyle çevrili duvar aynası da yaşam alanlarını farklı bir dokunuş katıyor.