Skip to content Skip to footer

Colgate ve Watsons ile Gülümset !

“Colgate ve Watsons ile Gülümset” projesi 5. yılında da çocukların güvenle gülümsemesine destek olmaya devam etti!

Colgate ve Watsons Türkiye ‘Gülmek İyileştirir Derneği’nin “Hijyenik Oyun Merkezi” projesine 5. yılında da destek vermeye devam etti.

Gülmek İyileştirir Derneği’nin kurduğu Hijyenik Oyun Merkezleri, ciddi rahatsızlıklar sebebi ile tedavi gören 3-10 yaş arası çocukların hijyenik ve güvenli bir şekilde oyun oynayarak gülümsemelerine destek oluyor.

Alışverişçiler 30 Ekim – 26 Kasım 2023 tarihleri arasında Watsons Mağazaları’nda yaptıkları 100 TL ve üzeri Colgate markalı alışverişlerinde sahip oldukları hediye bileklik ile Gülmek İyileştirir Derneğini’nin “Hijyenik Oyun Merkezi” projelerine destek oldular!

Projenin ilk yılı olan 2019’da Colgate ve Watsons’ın katkılarıyla Gülmek İyileştirir Derneği aynı yılın Aralık ayında ikinci Hijyenik Oyun Merkezi’ni açtı. Bu yıl da projenin amacı Hijyenik Oyun Merkezi sayılarının artırılmasına destek olmak ve ciddi rahatsızlıklar sebebiyle tedavi gören daha fazla çocuğun hijyenik bir biçimde oyun oynayarak sosyalleşmesini ve gülümsemesini sağlamaktı!

*Alışverişiyle projeye destek olan tüketicilere hediye edilecek Gülmek İyileştirir Derneği’nin sembolik bileklikleri kampanya süresince 3.000 adet stok ile sınırlıydı.