Skip to content Skip to footer

Colin’s, kumbaralarıyla lösemili çocuklara destek vermeye devam ediyor

2019’dan beri birçok mağazasında LÖSEV kumbaraları bulunduran Colin’s, Lösemili Çocuklar Haftası’nda herkesi kumbaraları aracılığıyla LÖSEV’e destek olmaya davet ediyor.

LÖSEV’e destek vermenin gururunu yaşadıklarını belirten Colin’s İcra Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu, “Colin’s olarak, yıllar önce mağazalarımızda başlattığımız LÖSEV Kumbaraları Kampanyası ile lösemili çocuklara ve ailelerine destek sağlıyoruz. LÖSEV’in yaptığı çalışmalara olan saygımız, bu kampanyayı başlatmamıza ilham kaynağı oldu. Sağladığımız destekten mutluluk ve onur duyarken; bu desteği Lösemili Çocuklar Haftası vesilesiyle duyurarak farkındalığı ve bilinci artırmayı, dolayısıyla daha çok lösemili çocuğun hayatına dokunmayı hedefliyoruz” dedi.

Lösemiyle mücadelenin simgesi olan turuncu rengine atıfta bulunarak “Mücadelenin Rengi: Turuncu” söylemiyle yayınladığı duyuru ile insanların LÖSEV’e destek verme fırsatını artırmayı hedefleyen Colin’s, herkesi bu harekete katılarak destek olmaya ve lösemili çocuklar ve aileleri için bir ışık olmaya çağırıyor.